لودینگ

بهترین نوع سنگ مرمریت

برای خرید هر محصولی همواره در تلاش هستیم تا به سراغ بهترین آن کانال برویم و این موضوع برای سنگ های ساختمانی و به خصوص سنگ مرمریت نیز برقرار است و در این بخش ما قصد داریم معرفی از پارامتر و ملاک ها جهت انتخاب بهترین سنگ مرمریت برای شما خریداران داشته باشیم تا بدین وسیله به انتخاب سنگ مورد نظر بپردازید. قصد داریم تا حدودی به شیوه جدیدتر به معرفی بهترین ها بپردازیم و با توجه به درخواست کاربران سعی داریم بر اساس قیمت،رنگ و کاربری، معرفی از بهترین ها برای شما خریداران داشته باشیم.

پارامترهای تاثیرگذار در انتخاب بهترین مرمریت

برای هر نوع سنگ ساختمانی یک سری فاکتور را می توان در نظر گرفت بر اساس آن ها می توان به بهترین انتخاب دست یافت و در این مورد نیز پارامترهای زیر بر قرار است که به شرح زیر است:

  • دارای زمینه رنگ یکدست و یکنواخت باشد.
  • ضخامت یکدست داشته باشد.
  • صیقل و ساب قابل قبولی داشته باشد.
  • از کمترین رگه و حفره برخوردار باشد.
  • اگر برای کف انتخاب شده از مقاومت سایشی و ضربه بالایی برخوردار باشد.

بهترین سنگ مرمریت با قیمت مناسب

اگر شما برای پروژه خود بودجه لازم و کافی نداریم و سعی دارید در داخل ساختمان از مرمریت استفاده کنید،لازم نیست که به سراغ برندهای لاکچری بازار و در بین آن قبیل مرمریت های با قیمت ارزان،یک سری برند با کیفیت وجود دارد و ما دو نمونه از آنها را به شما معرفی می کنیم که با برندهای مرمریت آباده و مرمریت اداوی معرفی می شوند. هر دو سنگ دارای زمینه رنگ کرم صورتی و روشن است.

این موضوع بسیار کلی است که تنها از عنوان بهترین استفاده کنیم و همانطور که اشاره کردیم باید فاکتورهای متعددی را جهت انتخاب خود در نظر داشته باشید. برای نمونه می توان به بهترین مرمریت از نظر رنگ،ابعاد،کیفییت فرآوری ،کاربری در فضای بیرونی و … به عنوان ملاک های انتخاب اشاره کرد. در ادامه سعی می کنیم دسته بندی مربوطه را بر اساس رنگ انجام دهیم.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما