لودینگ

قیمت خرید سنگ ساختمانی در اصفهان

استان اصفهان از شهرک های صنعتی زیادی در زمینه تولید وفرآوری سنگ ساختمانی برخوردار است که نقش اساسی در تولید سنگ ساختمانی ایران دارد و در این بخش نیز ما به بررسی سنگ ساختمانی در اصفهان خواهیم پرداخت. این استان بیش از 15 معدن فعال سنگ ساختمانی دارد و با توجه به مرکزیت آن در نقشه موجب شده تا نزدیکترین فاصله مکانی نسبت به تمام معادن سنگ ایران قرار داشته باشد و این حجم از تولید و تنوع بالا موجب شده تا به عنوان قطب سنگ در ایران شناخته شود و اکثر ساختمان سازان به خرید سنگ ساختمانی در اصفهان مراجعه کنند.

یکی از کلمات پر جستجو مرتبط با سنگ،مربوط به کلمه کارخانه سنگبری در اصفهان است و دلیل را نیز می توان در تعداد بالا واحدهای تولیدی فعال در زمینه فرآوری سنگ در این استان جویا شد. هر ساله نمایشگاه تخصصی سنگ در این استان برگزار می شود و می توان قدرت تولید کنندگان این استان را به خوبی مشاهده کرد. از انواع سنگ های ساختمانی تولیدی می توان به ابعاد اسلب،پله،پلاک،تایل،کابینت و فرشی اشاره کرد که سنگ پله در اصفهان نسبتا از حجم تقاضای بالاتری برخوردار است.

سنگ ساختمانی در اصفهان

انواع سنگ ساختمانی در اصفهان

کشور ایران تمامی سنگ های ساختمانی موجود در دنیا را پوشش می دهد و به موازات آن نیز این تنوع سنگ در این استان فرآوری می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد.

لیست قیمت سنگ تراورتن در اصفهان

از نظر تنوع رنگ،تمامی زمینه رنگ های موجود از تراورتن در این استان فرآوری می شود و شما می توانید سنگ تراورتن در اصفهان را در زمینه رنگ های کرم،سفید،شکلاتی و … تهیه کنید.اکثریت سنگ های تراورتنی که معادن آن در ایران فعال است در کارخانه های سنگبری این استان تولید می شوند که در این بین می توان به تراورتن کرم یزد اشاره به عنوان یکی از سنگ های ساختمانی نام برد که به نسبت حجم تولید آن نسبتا بالاتر است.

خرید انواع سنگ مرمریت در اصفهان

یکی از پر تقاضاترین و محبوب ترین سنگ های موجود بازار،سنگ مرمریت است و به موازات آن نیز تقاضا برای خرید سنگ مرمریت در اصفهان نسبتا بیشتر است.

سنگ گرانیت در اصفهان

تمامی برندهای موجود از سنگ های گرانیت در اصفهان تولید می شوند که از برندهای مطرح آن می توان به نطنز،نهبندان،زاهدان و یزد اشاره کرد.

سنگ مرمر در اصفهان

تعداد کارخانه های محدودی در زمینه تولید مرمر در اصفهان فعالیت دارند که از برندهای مطرح می توان به سنگبری الوان رضوانشهر و برادران امینی اشاره داشت.

سنگ چینی در اصفهان

تمامی معادن فعال در زمینه استخراج سنگ چینی در ایران،در این استان سنگ های فرآوری شده آن ها قابل خریداری است که از مطرح ترین آن ها می توان به چینی ازنا و چینی قروه اشاره کرد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما