لودینگ

استفاده از سنگ ساختمانی برای نما خانه ویلایی

بنابر درخواستی که بسیاری از کاربران از ما در این وب سایت داشته اند،سعی خواهیم کرد به معرفی سنگ های ساختمانی بر اساس دسته بندی کاربری آنها بپردازیم. ابتدا با سنگ نما خانه ویلایی شروع خواهیم کرد. ساختمان ویلایی به خانه ای اشاره دارد که ساختمان یک یا دو طبقه به همراه فضای سبز نسبتا بزرگ است. عمدتا این نوع ساختمان ها در منطقه شمالی ایران قرار دارد و حال یکی از یبایی های آن نیز داشتن معماری همسان با طبیعت است. سنگ ساختمانی برای خانه ویلایی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟بستگی دارد که شما برای چه بخشی از ساختمان نیاز به سنگ ساختمانی دارید.برای نمای ساختمان ویلایی بهترین سنگ استفاده از تراورتن است زیرا این سنگ با تنوع رنگی که دارد می توانید با انتخاب آن به نمایی دست یابید که کاملا ساختاری همسان با طبیعت داشته باشد.برای نمونه می توان به تراورتن شکلاتی بی موج و همچنین تراورتن کرم یزد اشاره داشت.

اگر قصد دارید که سنگ ساختمانی در محوطه فضای سبز ساختمان اتفاده کنید،باز هم به شما استفاده از سنگ تراورتن را پیشنهاد می کنیم اما این بار می توانید با استفاده از لاشه های آن و با استفاده از تنوع رنگ به ایجاد طرح های جذاب بپردازید. به شما پیشنهاد می کنیم که در آن محیط اط میزهای سنگی و مجسمه ها و ابشارهای سنگی نیز استفاده کنید.برای این بخش نیز می توان از محصولات مرتبط ساخته شده از سنگهای تراورتن و کریستال استفاده کرد.

در فضای داخلی نیز می توانید از سنگ های مرمریت بر اساس نوع سلیقه خودتان استفاده کنید،البته به شما سنگ های انتیک و قیچی را نیز پیشنهاد می کنیم و سعی خواهیم کرد در بخش مرتبط به معرفی انواع سنگ های آنتیک و قیچی بپردازیم تا بر اسن اساس به انتخاب محصول مورد نظر خود بپردازید. در کل،در چنین ساختمان هایی بهتر است از متریال های ساختمانی استفاده کنید که مطابقت بالایی با طبیعت داشته باشند. باید به این نکته اشاره کرد که از سنگ های تراوتن،چینی و گرانیت برای این قبیل از ساختمان ها استفاده کرد و در ادامه سعی خواهیم کرد به بررسی آنها در شهرهای اصفهان،تهران و محلات و همچنین سایر شهرهای ایران بپردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما