لودینگ

سنگ تراورتن کرم یزد

یکی از سنگ های تراورتن با بازه رنگ کرم در ایران،تراورتن کرم یزد می باشد. البته باید به این نکته اشاره کرد که معادن متعددی برای کرم یزد وجود دارد که می توان از مطرح ترین آنها،به برندهایی چون: دلاوری، بمانی و ابرکوه اشاره کرد. بازه رنگ آن ها نیز کرم، کرم روشن و کرم بژ و همچنین عسلی است. سنگ تراورتن کرم یزد به صورت موجدار و بی موج به صورت استاندارد در انواع چرمی و پالیش فرآوری شده و از نظر ابعادی نیز بیشتر در ابعاد پلاک با عرض 40 سانتی متر تولید می شود.

سنگ تراورتن کرم یزد

قیمت تراورتن کرم یزد

عواملی که به صورت مستقیم بر قیمت تراورتن کرم یزد تاثیر گذار می باشند عبارت اند از: ابعاد، ضخامت، نوع معادن و همچنین سورت بندی و کیفیت فرآوری نیز به نوعی تاثیر گذار است و هر آنچه زمینه رنگ آن به کرم روشن رود به نسبت، بازه قیمتی آن نیز بالاتر است. در این سال ها با روی کار آمدن نماهای جدید از جمله نماهای رومی، منجر شده تا تقاضا برای سنگ های کرم به صورت بی موج افزایش یابد و می توان موجدار و بی موج بودن را نیز بر روی قیمت تاثیر گذار دانست.

مشابه سایر سنگ های ساختمانی، این تراورتن نیز با توجه به نزدیکی معادن آن به اصفهان، در شهرک های صنعتی این استان عمده تولید آن صورت می گیرد و به موازات آن بیشتر فروش تراورتن کرم یزد نیز در این استان صورت می گیرد. هدف ما ارائه محصولات خود بدون واسطه به شما خریداران گرامی در سایر شهرهای ایران(تهران، اهواز، شیراز و …) بوده و شما می توانید جهت دریافت قیمت خرید تراورتن کرم یزد و همچنین تصاویر و نمونه کارهای اجرایی با کارشناسان ما در تماس باشید.

تراورتن کرم ابرکوه

تراورتن کرم ابرکوه

این تراورتن معادنش در مناطق ابرکوه یزد قرار گرفته است. زمینه رنگ آن کرم، کرم بژ و کرم روشن است. عمدتا تراورتن کرم ابرکوه به صورت بی موج و در ابعاد پلاک با عرض 40 سانتی متر فرآوری می شود. از کاربری آن نیز می توان به استفاده در نمای بیرونی ساختمان اشاره کرد و با توجه به تراکم بالایی که دارد از این سنگ جهت تراش با دستگاه سی ان سی و همچنین مجسمه سازی نیز استفاده می شود.

2 پاسخ به “سنگ تراورتن کرم یزد”

  1. ارسلان گفت:

    در بین سنگ های تراورتن کرم رنگ معادن یزدی که موجود هست آیا مدلی وجود دارد که به صورت موجدار و موج های ریز داشته باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما