لودینگ

سنگ مرمریت پرشین سیلک

یکی از سنگ های مرمریت ایرانی با زمینه رنگ طوسی و طوسی تیره،مرمریت پرشین سیلک نام دارد.این سنگ بیشتر در ابعاد اسلب و تایل فرآوری می شود و به دلیل مشابهت داشتن با سنگ امپرادو، از محبوبیت بالایی در میان خریداران خارجی برخوردار است. کاربری مرمریت پرشین سیلک در نمای داخلی ساختمان (کف ساختمان،لابی،آشپزخانه و سرویس بهداشتی و راه پله)است. معدن آن در شیراز و حوالی نیریز واقع شده و این سنگ را با برند پرشین سیلک بیات نیز معرفی می کنند.یکی از خصوصیات این مرمریت،داشتن بازی رنگ و طرح آن از رنگ طوسی و خاکستری تیره به روشن است و این مورد موجب منحصر به فرد شدن آن گردیده و استفاده از آن،فضایی لوکس و لاکچری پدیدار خواهد کرد.

سنگ مرمریت پرشین سیلک

قیمت مرمریت پرشین سیلک

عوامل متعددی را می توان بر قیمت فروش مرمریت پرشین سیلک تاثیر گذار دانست که در این بین،ابعاد و کیفیت فرآوری از بیشتر نقش برخوردار می باشند. عمده تولید این مرمریت در شهرک های صنعتی واقع در اصفهان صورت می گیرد و با توجه به کاربری این مرمریت در طراحی های لوکس،بیشترین خرید مرمریت پرشین سیلک در شهرهای تهران و اصفهان می باشد.

کاربرد مرمریت پرشین سیلک

حال به کاربری این مرمریت در ساختمان خواهیم پرداخت، عمده کاربرد آن در فضای داخلی ساختمان است و می توان در کف ساختمان ،پارکینگ،راه پله،بدنه راه پله،آشپزخانه و حمام مورد استفاده قرار می گیرد. البته با توجه به لاکچری بودن زمینه رنگ و طرح آن، عمدتا در ساختمان های لاکچری،هتل ها و رستوران مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما