لودینگ

سنگ مرمریت لاشتر

یکی از برندهای مرمریت با زمنیه مشکی و طوسی،مرمریت لاشتر نام دارد. این نوع سنگ دارای زمینه تیره به همراه خطوط سفید رنگ،که بر روی سطح آن نقش بسته و با ایجاد طرح های ناسازگار بر زیبایی این مرمریت افزوده است. معدن  لاشتر در استان اصفهان واقع گردیده و به موازات آن نیز عمده تولید وفرآوری آن نیز در این استان صورت می گیرد. البته در این بین می توان به سایر شهرک های صنعتی واقع در تهران و محلات نیز اشاره کرد.

سنگ مرمریت لاشتر

 

لاشتر در ابعاد اسلب،پلاک،تایل،پله وفرشی به صورت تیشه ای ،ساب یا پالیش،چرمی و هوند تولید می شود.این مرمریت با توجه به خصوصیات ذاتی که دارد،قابلیت استفاده در نمای داخل و بیرون ساختمان داشته و از آن علاوه بر کف و بدنه ساختمان،در محوطه سازی بیرون ساختمان نیز استفاده می شود. در این سال ها از لاشتر به صورت ویژه ای در ابعاد اسلب در طراحی دکوراسیون داخلی و اشپزخانه استفاده می شود.

قیمت مرمریت لاشتر

عوامل متعددی را می توان بر قیمت فروش مرمریت لاشتر تاثیر گذار دانست که در این بین می توان به ابعاد،ضخامت و کیفیت فرآوری را به عنوان اصلی ترین موارد نام برد. اگر شما به دنبال خرید سنگ لاشتر هستید می توانید به شعب ما در شهرک های صنعتی رضوانشهر و محمودآباد مراجعه کنید و یا با تماس تلفنی با کارشناسان ما،لیست قیمت به همراه نمونه تصاویر آن را دریافت کنید.خلاصه خصوصیات آن عبارت است از:

 • ابعاد: اسلب،تایل،پلاک،پله و فرشس
 • رنگ: طوسی ،خاکستری و مشکی
 • معدن: اصفهان
 • نوع فرآوری: پالیش،هوند،چرمی و تیشه ای
 • کاربری: مورد استفاده در نمای داخل و بیرون
 • مکان تولید: شهرکهای صنعتی رضوانشهر،محمودآباد،محلات و شمس آباد

اسلب مرمریت لاشتر

 

مرمریت لاشتر اصفهان

همانطور که در پاراگراف های ابتدایی نیز اشاره کردیم،معادن این مرمریت در اصفهان واقع شده و به موازات آن نیز عمده تولیدات آن نیز در همین استان صورت می گیرد و به همین دلیل آن را با برند مرمریت لاشتر اصفهان نیز در بازار معرفی می کنند.همانطور که اشاره کردیم عمده تولید این سنگ در شهرک های صنعتی رضوانشهر و محمودآباد صورت گرفته و علاوه بر اینکه در کارخانه های مجهز به خطوط اره قابلیت فراوری دارد،می توان ابعاد 60*60 و تایل و پله آن را نیز در کارخانه های فعال در این شهرک های صنعتی نام برده شده یافت.

اسلب مرمریت لاشتر

اسلب مرمریت لاشتر

بر اساس درخواست هایی که در بخش مربوط به سنگ اسلب به ما صورت گرفته یکی از پرتقاضاترین سنگ های درخواستی،اسلب مرمریت لاشتر نام دارد.عمدتا درخواست ها برای بازارهای داخلی و صادراتی یکسان بوده و بر این اساس ما نیز در جهت پوشش تقاضای کاربران سعی کرده ایم به تولید تخصصی اسلب لاشتر بپردازیم.این اعباد عمدتا در ضخامت های 2 و 3 سانتی متر فرآوری و کاربری آن علاوه بر نمای بیرونی،عمدتا در نمای داخلی ساختمان و بخش هایی مانند کف ساختمان،آشپزخانه،حمام و سرویس بهداشتی است.در ادامه سعی می کنیم نمونه تصاویر بیشتری از پروژه های اجرایی آن برای شما قرار دهیم.

پله مرمریت لاشتر

مرمریت لاشتر تیشه ای

در گذشته این سنگ را به صورت تیشه شده می شناختند و در کمتر ساختمانی مشاهده می شد که از سورت صیقلی آن در ساختمان استفاه کنند ولی در حال حاضر نیز مرمریت لاشتر تیشه ای جایگاه خود را داشته و از آن در بخش هایی از نمای بیرون ساختمان و راه پله مورد استفاده قرار می گیرد.تیشه شدن این نوع سنگ به صورت تک تیشه ،دو تیشه و تیشه با دستگاه صورت می گیرد. ما نیز در این بخش سعی کردیم نمونه تصاویری برای شما قرار دهیم.

لاشتر تیشه ای

اطلاعات کلی:

 • ابعاد: اسلب -تایل-پله-پلاک-فرشی
 • ضخامت: 2 سانتی متر-3سانتی متر
 • نوع فرآوری: صیقلی-بوش همر-هوند-تیشه ای
 • کاربری: مورد استفاده در نمای داخل و نمای بیرون
 • رنگ: مشکی  و طوسی تیره

سنگ پله لاشتر

سنگ پله مرمریت لاشتر

سنگ پله لاشتر جر معدود سنگ های مرمریتی است که علاوه بر قابلیت استفاده در فضای راه پله داخلی ،می توان از آن در فضای بیرونی ساختمان نیز استفاده کرد. از این پله می توان به صورت ترکیبی با سنگ های زمینه سفید مانند چینی ازنا و قروه و همچنین سنگ های با زمینه رنگ مشکی طلایی و کرم مانند آباده و مشکی کاشان استفاده کرد که در ادامه سعی خواهیم کرد نمونه تصاویر بیشتری از آن برای شما قرار دهیم.

کاربرد سنگ لاشتر

همانطور که در بخش ابتدایی نیز اشاره کردیم از مهمترین کاربری سنگ های لاشتر می توان به بخش هایی از قبیل کف ساختمان،راه پله،آشپزخانه و سرویس بهداشتی،کابینت،میزها تزئینی ،بدنه نمای داخلی ساختمانی ،نمای بیرونی ساختمان،کف فضای بیرونی(عابر پیاده و فضای سبز ) اشاره داشت.البته با توجه به ماهیت این سنگ و اینکه جز سنگ های لاکچری در بازار به شمار می آید و از آن در ورودی هتل ها و لابی استفاده می شود.

سوالات پر تکرار:

آیا از سنگ لاشتر در نمای بیرون ساختمان می توان استفاده کرد؟

پاسخ: بله این امکان برای شما وجود دارد تا با خیال راحت به استفاده از این مرمریت در نمای بیرون ساختمان خود بپردازید اما با توجه به هزینه بالای تهیه این سنگ،به شما پیشنهاد می کنیم تا از برگه های اسلب آن در ورودی ساختمان خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما