لودینگ

سنگ مرمریت اداوی

در اکثریت موتقع کاربران از ما درخواست می کنند که آنها مرمریتی با قیمت مناسب و البته کیفیت دار معرفی کنیم و ما نیز به آنها سنگ مرمریت اداوی را پیشنهاد می دهیم.این مرمریت دارای 2 رنگ کرم و صروتی به همراه دانه های سفید رنگ است که میتوان آن را گل پنبه ای نیز نام برد.کاربرد سنگ اداوی در نمای داخلی ساختمان است و اکثرا از آن در راه پله،کف ساختمان و بدنه ساختمان استفاده می شود. معدن این سنگ در نواحی خوروبیابانک واقع شده . عمدتا آن را با نام مرمریت اداوی اصفهان نیز معرفی می کنند.

مرمریت اداوی

از خصوصیات بارز این سنگ می توان به توانایی تهیه در متراژ انبوه اشاره کرد و عمدتا در پروژه هایی که نیاز به متراژ بالایی از مرمریت با قیمت مناسب باشد این سنگ به عنوان گزینه پیشنهادی اصلی است. اگر به ارتفاع سنگ های پلاک اداوی توجه داشته باشید متوجه سلامت این سنگ خواهید شد و به نوعی تهیه کردن آن به صورت شمش بسیار آسانتر از سنگ های مرمریت موجود دیگر در بازار است.

قیمت فروش مرمریت اداوی

از عواملی که به صورت مستقیم بر قیمت مرمریت اداوی تاثیر گذار می باشند،می توان به ابعاد،ضخامت و سورت بندی آن اشاره کرد.این مرمریت در ابعاد پلاک،پله و فرشی فرآوری می شود و در این بین سایز پله به نسبت از قیمت بالاتری برخوردار است.از نظر سورت بندی در ایران استاندارد مشخصی وجود ندارد و اکثریت واحدهای تولیدی به دسته سوپر ،ممتاز و درجه 1 تقسیم می کنند و این سورت بندی نیز اصولا بر اساس یکدست بودن رنگ و طرح آن صورت می گیرد.

پله مرمریت اداوی

برای بسیاری از پیمانکاران ،اولین گزینه در پروژه ای که قصد دارند از هزینه کمتری برای آن استفاده کنند،در بخش راه پله آن ساختمان،استفاده از سنگ پله اداوی به عنوان گزینه اصلی است.آمار نشان می دهد در ساختمان هایی که در مناطق پایین تهران احداث شده است از این مرمریت در ابعاد پله در بیشتر ساختمان ها به کار برده شده است.از مزیت های دیگری که برای این نوع سنگ می توان در نظر گرفت،یکدست بودن تمام پله ها در متراژ بالا است.اگر به نمونه راه پله های اجرایی با این سنگ نگاه کنید،کاملا متوجه یکدستی آن خواهید شد.

آنالیز سنگ مرمریت گلبهی اصفهان

آنالیز سنگ استخراجی از معادن این منطقه به شرح زیر است:

  • میزان جذب آب: 1.29
  • میزان وزن مخصوص:2.54
  • میزان تخلخل:1.03
  • میزان مقاومت فشاری: 940
  • میزان مقاومت سایشی:2.6

عمده تولید وفرآوری این مرمریت در کارخانه های سنگبری اداوی در اصفهان صورت می گیرد و شما می توانید برای خرید مستقیم از کارخانه به اصفهان مراجعه کنید.در ادامه سعی خواهیم کرد تصاویر انواع سورت ها و ابعاد را به همراه نمونه کارهای اجرایی آن را قرار دهیم و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از خرید مرمریت اداوی در تهران و سایر شهرهای ایران با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما