لودینگ

سنگ مرمریت هرسین

یکی از برندهای مرمریت ایرانی با زمینه روشن،مرمریت هرسین نام دارد.این سنگ از معادن کرمانشاه استخراج می شود و عمده تولید آن نیز در شهرک های صنعتی تخصصی سنگ واقع در تهران و اصفهان صورت می گیرد.به صورت استاندارد،سنگ هرسین در ابعاد اسلب ،پلاک،تایل،فرشی و پله تولیدمی شود. با توجه به تراکم بالا،از ساب پذیری فوق العاده برخوردار بوده و همچنین از مقاومت بالایی در برابر ضربه و سایش برخوردار است.

سنگ مرمریت هرسین

کاربری مرمریت هرسین،استفاده در نمای داخلی ساختمان است که می توان به کف ساختمان،راه پله،پارکینگ و بدنه آن اشاره کرد. از نظر تنوع رنگ نیز می توان رنگ های کرم و سفید را نام برده و از نظر درجه بندی نیز می توان به ممتاز،سوپر،درجه 1 و درجه 2 اشاره کرد.

قیمت فروش سنگ هرسین

عواملی که به صورت مستقیم بر قیمت خرید مرمریت هرسین تاثیر گذار می باشند،عبارت اند از :ابعاد،ضخامت،سورت بندی و کیفیت فرآوری که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت. شما می توانید قبل از خرید سنگ هرسین با کارشناسان ما تماس حاصل نموده ولیست قیمت به همراه کاتالوگ و نمونه کارهای اجرایی این مرمریت را دریافت کنید.

پله هرسین ممتاز

پله سنگ هرسین

یکی از کاربردی ترین ابعاد هرسین در میان خریداران سنگ های ساختمانی،پله مرمریت هرسین است.اگر دقت داشته باشید قطعا متوجه این مورد خواهید شد که زمینه رنگ روشن،مقاومت بالا در برابر ضربه و سایش و یکدستی آن از نظر بازه رنگ موجب شده در نمای راه پله یک طرح منحصر به فرد پدید آورد.ما در ادامه سعی خواهیم کرد نمونه تصاویر بیشتری از نمونه کارهای اجرایی آن برای شما قرار دهیم.

به صورت خلاصه می توان مشخصات آن را به صورت زیر بیان کرد که عبارت اند از:

  • ابعاد: اسلب-تایل-پله-فرشی-پلاک
  • ضخامت: 2 سانتی متر-3 سانتی متر-سفارشی
  • سورت بندی: سوپر-ممتاز-درجه یک -درجه دو
  • عمده تولید: شهرک صنعتی رضوانشهر-شهرک صنعتی محمودآباد-شهرک صنعتی شمس آباد

خرید سنگ هرسین در اصفهان

استان اصفهان با دارا بودن چندین شهرک صنعتی بزرگ در زمینه تولید انواع سنگ های ساختمانی،به عنوان قطب سنگ ساختمانی ایران به شمار می آید.اگر شما قصد دارید تا به تهیه مرمریت هرسین در اصفهان بپردازید این امکان برای شما وجود دارد تا با مراجعه مستقیم به واحدهای تولیدی فعال در زمینه تولید این سنگ،به تهیه سنگ مورد نظر خود بپردازید. در این بین می توان به شهرک های صنعتی رضوانشهر،محمودآباد،دولت آباد و نجف آباد اشاره کرد. در ادامه سعی خواهیم کرد لیستی از واحدهای تولیدی فعال در زمینه فرآوری این سنگ در اصفهان را برای شما قرار دهیم.

نمونه کار سنگ هرسین

سوالات پر تکرار:

آیا می توان از سنگ هرسین در نمای بیرون ساختمان استفاده کرد؟

پاسخ: استفاده از آن مشکلی ندارد و وجود دارد تعداد اندکی از ساختمان ها در سطح شهر که از این مرمریت،سالیان متوالی استفاده کرده اند و کیفیت آن ثابت بوده اما ما به شما پیشنهاد می کنم از مرمریت در نما ساختمان خود استفاده نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما