لودینگ

سنگ مرمریت پرطاووسی

یکی از خصوصیات سنگ های مرمریت که همواره عاملی بر محبوبیت و پرتقاضا بودن آن در بازارهای مرتبط به متریال های ساختمانی گردیده،تنوع رنگ و نوع ان بوده است.در این بخش قصد داریم به معرفی یکی از نام آشناترین سنگ های مرمریت با بازه رنگ کرم و نسکافه ای بپردازیم،نام تجاری آن مرمریت پرطاووسی است.

مرمریت پرطاووسی

از مشخصه های بارز این مرمریت می توان به زمینه رنگ کرم تیره و وجود طرح هایی مشابه فسیل و پرطاووس اشاره کرد که موجب منحصر به فرد شدن  آن گردیده است. این مرمریت از تراکم بالایی برخوردار است و به همین دلیل از یاب پذیری و براقیت بالایی برخوردار است. این سنگ از معادن متعددی برخوردار است که می توان به معدن یزد و جرقویه اشاره کرد و ان را با برندهای مرمریت پرطاووسی یزد و مرمریت پرطاووسی جرقویه نیز معرفی می کنند.

به دلیل وجود بازی طرح و رنگ و همچنین موج های نامنظم،موجب شده تا از این مرمریت به صورت یکدست در پروژه های ساختمانی استفاده گردد و نیازی به ترکیب آن با سایر سنگ های ساختمانی نباشد.کاربرد مرمریت پرطاووسی در نمای داخلی ساختمان است که می توان به بخش هایی مانند راه پله،کف ساختمان،آشپزخانه ،حمام و سرویس بهداشتی وپارکینگ و … اشاره کرد.

قیمت فروش مرمریت پرطاووسی

از پارامترهایی که می توان بر قیمت مرمریت پرطاووسی تاثیر گذار دانست،عبارت اند از :ابعاد،سورت بندی ،ضخامت،نام معدن وکیفیت فرآوری که به جزئیات هر کدام در ادامه پرداخته خواهد شد. از نظر ابعاد پرطاووسی در سایزهای اسلب، پلاک، تایل، فرشی و پله فراوری می شود که پله مرمریت پرطاووسی از تقاضای بالایی در بازار برخوردار است.از نظر سورت بندی عمدتا این مرمریت بر اساس رنگ سورت می شود و در ایران استاندارد مشخصی برای سورت بندی وجود ندارد و به صورت کلی به دسته های سوپر،ممتاز و درجه یک تقسیم می شود.کیفیت فرآوری نیز به نسبت بر قیمت تاثیر گذار است و تولید این سنگ با خط اسلب از کیفیت بالاتری نسبت به خط تایل برخوردار است و به موازات آن نیز بازه قیمتی در آنها متفاوت است.

عمده تولید این مرمریت در سنگبری های اصفهان صورت می گیرد و به همین دلیل آن را با برند،مرمریت پرطاووسی اصفهان نیز در بازار معرفی می کنند. ما در ادامه سعی خواهیم کرد اطلاعات کاربردی بیشتری از این مرمریت برای شما قرار دهیم و همچنین تصاویر نمونه کار اجرایی آن را در بخش تصاویر قرار خواهیم داد. شما می توانید جهت خرید مرمریت پرطاووسی با کارشناسان ما درتماس باشید. ما در تلاش هستیم خدمات خود را به شما خریداران در شهرهای تهران و سایر شهرهای ایران،بدون واسطه در اختیار شما قرار دهیم.

سوالات پر تکرار:

آیا از سنگ پرطاووسی در نمای بیرونی ساختمان نیز می توان استفاده کرد؟

پاسخ: در پاسخ به این سوال باید گفت خیر، زیرا این مرمریت از مقاومت کافی در برابر تغییرات دمایی برخوردار نیست و به همین دلیل موجب شکسته شدن و به مرور کیفیت خود را از دست می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما