لودینگ

سنگ مرمریت دهبید

یکی از سنگ های مرمریت برند ایرانی در بازارهای جهانی،مرمریت دهبید نام دارد.این مرمریت دارای زمینه رنگ کرم روشن،کرم و کرم بژ است. از مشخصه بارز آن می توان به تراکم بالا و استخوانی بودن ان اشاره کرد که موجب شده به نسبت از ساب پذیری فوق العاده ای برخوردار باشد.مرمریت دهبید بر اساس نام معادنش در بازار با برندهایی چون شایان،آرین،انگورک،حسن آباد،اقبالی،زارع،احرار ، قمصری و ارکیده مورد خریدوفروش قرار می گیرد و در ادامه به جزئیات هر کدام از آنها به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.

سنگ مرمریت دهبید

کاربرد مرمریت دهبید

سنگ های مرمریت عمدتا  به دلیل خصوصیات ذاتی که دارند،درنمای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند و کاربری مرمریت دهبید نیز از این ماجرا مستثنی نبوده و عمده کاربری آن نیز در کف ساختمان،راه پله و بدنه ساختمان می باشد. به صورت استاندارد این مرمریت بیشتر در ابعاد اسلب ،80*80،60*60 و تایل فرآوری می شود و عمده کاربری آن نیز در کف سالن های پذیرایی و ساختمان های لوکس می باشد.به صورت تیتر وار می توان به بخش هایی چون:سنگ فرش واحدهای لوکس مسکونی فاداری و تجاری ، سنگ فرش هتل ها،سنگ پله و آشپزخانه و سرویس بهداشتی اشاره داشت.

قیمت خرید مرمریت دهبید

عوامل متعددی را می توان بر قیمت خریدوفروش مرمریت دهبید تاثیر گذار دانست که در این بین می توان به ابعاد،ضخامت،برند معادن و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد.البته با توجه به فرآوری شدن آن با استفاده از خط تولید اره،از نظر کیفیت فرآوری در یک محدوده قرار دارند.البته از نظر سورت بندی نیز می توان قیمت گذاری را انجام داد و سورت تعدادی از معادن ،به دلیل دشاتن رنگ و طرح خاص از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و به مراتب قیمت قیمت آن ها نیز بیشتر است. برای نمونه می توان به سورت گل یخی اشاره کرد.

مرمریت دهبید زارع

یکی از برندهای مطرح دهبید،مرمریت دهبید زارع نام دارد.این مرمریت را عمدتا از دسته دهبیدهای روشن در بازار معرفی می کنند اما زمینه رنگی آن علاوه بر کرم مایل به سفید،کرم و کرم بز را نیز شامل می شود.استخوانی بودن یکی از خصوصیات سرشناس آن است و به 4 سورت دسته بندی می شود.این برند به عنوان یکی از برند های لوکس و لاکچری در بین سنگ های ساختمانی قابل استفاده در نمای داخلی ساختمان در ایران به شما می آید.

مرمریت دهبید شایان

اگر به دنبال یکی از سرشناس ترین برندهای دهبید در بازار داخلی و همچنین صادراتی از نظر حجم تقاضا  هستید و همچنین اگر به دنبال مرمریت هستید که بالاترین مقاومت در برابر ضربه و سایش،حداقل جذب آب و بازه رنگ کرم و کرم روشن و بژ برخودار باشد،می توانید به انتخاب مرمریت دهبید شایان بپردازیید.عمه تولید ایم مرمریت در ابعاد اسلب،80*80 و 60*60 است و از نظر کاربری عمدتا در کف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

مرمریت دهبید آرین

این مرمریت از زمینه رنگ کرم روشن و شفاف برخوردار است و یکی از مشخصه های آن وجود رگه هایی بر روی سطح آن است.مرمریت دهبید آرین یک سورت معروف به نام دهبید گل یخی دارد.دهبید آرین در نمای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و از مشخصه های آن نیز می توان به تراکم بالا،ساب پذیری قابل قبول ،جذب آب پایین،مقاومت بالا در برابر سایش و ضربه،جذب آب پایین و استحکام بالا آن اشاره کرد.

مرمریت دهبید احرار

برندی از دهبید که در این سال ها به نسبت از استقبال بالایی برخوردار گردید،مرمریت دهبید احرار است.عمده زمینه رنگ این نوع دهبید،کرم و کرم بژ است و اندکی از سورت های ان نیز دارای زمینه رنگ کرم روشن است.کاربری عمده آن نیز در کف ساختمان است و ابعاد 60*60 و 80*80 به نسبت از بیشتری تقاضا برای کف ساختمان برخوردار می باشند.از خصوصیات آن نیز می توان به تراکم و استحکام بالا،مقاومت قابل قبول در برابر سایش و ضربه،درصد جذب آب به نسبت پایین و همچنین ساب پذیری و براقیت بالا که موجب شده استفاده از آن مخصوصا در کف سالن های پذیرایی،جلوه ویژه ای را ایجاد کند.

مرمریت دهبید انگورگ

این برند ز دهبید نیز دارای زمینه رنگ های کرم،کرم روشن ودو سورت منحصر این معدن با نام های گل انگوری و پنجه گربه ای است.مرمریت دهبید انگورگ را می توان به عنوان یکی از پر تقاضاترین سنگ های دهبید در بازار داخلی و همچنین بازار صادراتی معرفی کرد.عمدتا کوپ آن به صورت خام صادرات  می شود و عمده صادرات آن نیز به کشور چین است.از خصوصیات بارز این برند نیز می توان به تراکم بالا و استحکام بالا و همچنین مقاومت سایشی و براقیت قابل قبول اشاره داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما