لودینگ

سنگ چینی قروه

در این بخش قصد داریم به معرفی یکی دیگر از سنگ های چینی برند ایرانی بپردازیم که آن را نام تجاری، سنگ چینی قروه معرفی می کنند. همانطور که از نام آن مشخص است معدن این چینی در شهرستان قروه، جاده سیریش آباد قرار دارد. قروه از زمینه رنگ روشن و سفید به همراه خطوط و رگه های طوسی برخوردار است و ناهماهنگی این خطوط موجب زیبایی آن گردیده است. از خصوصیات بارز چینی قروه می توان به جذب آب پایین، مقاومت سایشی و ضربه بالا، مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی اشاره کرد که منجر شده آن را به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین سنگ های ایرانی در بازارهای جهانی معرفی کنند. از دیگر خصوصیات آن نیز می توان به تراکم بالا آن اشاره کرد که همین مورد موجب ساب پذیری فوق العاده آن گردیده و منجر به کاربری آن در طراحی و معماری لاکچری شده است.

سنگ چینی قروه

کاربری چینی قروه با توجه به خصوصیاتی که برای آن مطرح شد در نمای داخلی و نمای بیرون ساختمان است، ولی عمدتا از آن در کف ساختمان، حمام و سرویس بهداشتی، راه پله و لابی استفاده می شود. این چینی در ابعاد اسلب، فرشی، پله و تایل فرآوری و از ابعاد اسلب آن برای ایجاد طرح های فورمچ و بوک مچ نیز استفاده می شود. دو نوع معدن قروه وجود دارد که آن ها را با برندهای چینی قروه سایمان و چینی قروه توکلی نیز معرفی می کنند. نوع سایمان به دلیل ساختاری که از نظر طرح و رنگ دارد، عمدتا برای ایجاد طرح های فورمچ و بوک مچ استفاده می شود و عمدتا آن ها را با عبارات سنگ چینی بوک مچ و سنگ چینی فورمچ نیز در بازار معرفی می کنند.

قیمت خرید چینی قروه

عوامل متعددی را می توان بر قیمت چینی قروه تاثیر گذار دانست که از مهمترین این پارامترها می توان به ابعاد، ضخامت، برند معدن، سورت بندی و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد. ابعاد آن هر آنچه بزرگ تر باشد به موازات آن نیز قیمت افزایش می یابد. سورت بندی نیز در ایران استاندارد مشخصی ندارد ولی آن را با درجات سوپر، ممتاز و درجه 1 نیز معرفی می کنند. از نظر کیفیت فرآوری نیز اصولا این چینی را با خطوط اره فرآوری می کنند و چینی فرآوری شده با خط اره از قیمت بالاتری نسبت به فرآوری با خط تک تیغه، 30 تیغه و … است. منظور از برند معادن نیز نام گذاری های توکلی و سایمان است که در بخش زیر تصاویر آن ها را قرار خواهیم داد.

سنگ چینی قروه سایمان

سنگ چینی قروه سایمان

یکی از برندهای مطرح معادن قروه،چینی سایمان نام دارد.عمده تولید وفرآوری این نوع چینی در سایز اسلب است و با توجه به قابلیت تقارنی که در طرح و نقش آن وجود دارد،موجب شده تا طرح های فورمچ و بوک مچ به واسطه آن ایجاد گردد. ما در بخش مربوطه به معرفی انواع سنگ بوک مچ پرداخته ایم و شما می توانید در آن محتوا به مشاهده  انواع نمونه کاراجرایی از این برند بپردازید. از خصوصیات بارزی که قروه سایمان دارد می توان به تراکم بالا، ساب پذیری فوق العاده، جذب آب پایین و مقاومت بالا در برابر ضربه وسایش اشاره کرد. در تصویر بالا ساختار آن را مشاهده می کنید که از خطوط تیره و خاکستری رنگ بر روی سطح سنگ تشکیل گردیده و به واسطه نقش و نگار همین خطوط است که می توان به ایجاد طرح های بوک مچ و فورمچ پرداخت.

عمده فرآوری این چینی در کارخانه های فعال در شهرک های صنعتی واقع در استان های تهران، اصفهان و محلات صورت می گیرد و شما می توانید اطلاعات مرتبط با چگونگی فروش چینی قروه را از کارشناسان ما دریافت کنید. در ادامه نیز ارائه تصاویر پروژه های اجرایی خواهیم پرداخت. این محتوا ادامه دارد…………..

 

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما