لودینگ

سنگ تراورتن عسلی

در ادامه معرفی انواع سنگ های تراورتن،در این بخش به بررسی و ارزیابی سنگ تراورتن عسلی می پردازیم. زمینه رنگ این سنگ مایل به کرم عسلی است و به صورت بی موج و موجدار تولید می شود.در اکثریت معادنی که سنگ تراورتن آن ها کرم است این رنگ قابل استخراج بوده که از مطرح ترین معادن می توان به یزد،تکاب و کاشان اشاره داشت.اگر بخواهیم مشخصات یک تراورتن عسلی را تیتر وار بگوییم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تراورتن عسلی

 • معدن: یزد-کاشان-تکاب
 • رنگ:عسلی روشن- عسلی تیره
 • کاربرد: نای داخلی ساختمان – نمای بیرونی ساختمان
 • نوع فرآوری:صیقلی-چرمی
 • نوع برش: بی موج-موجدار
 • ابعاد: تایل – پلاک

قیمت خرید تراورتن عسلی

از عواملی که به صورت مستقیم بر قیمت تراورتن عسلی تاثیرگذار است می توان به پارامترهای ابعاد،ضخامت،کیفیت فرآوری ،معدن،نوع فرآوری و همچنین نوع برش آن اشاره کرد که هر کدام به نوعی بر قیمت آن تاثیر گذار است. عمده سفارش هایی که برای خرید  تراورتن عسلی برای ما ارسال می شود در شهرهای تهران و صفهان است اما در سایر شهرهای ایران نیز تا حدودی تقاضا برای آن وجود دارد و دلیل این مورد را می توان در کاربری آن در نماهای رومی و همچنین استفاده به صورت یکدست در ساختمان اشاره کرد. سطح این نوع تراورتن از موج های منظم تشکیل شده که به موازات آن در نوع موع موجدار پیوستگی موج های نام برده زیبایی خاصی داشته و همچنین در مدل بی موج آن نیز پراکندگی رنگ از کرم به عسلی روشن خود طرح منحصر به فردی را ایجاد کرده که منجر به زیبایی آن در پروژه گردیده است. این نوع تراورتن در شهرک های صنعتی رضوانشهر ،محمودآباد و شمس آباد تولید می شود.

نمونه نما ساختمان با تراورتن عسلی

در این بخش سعی داریم تا تصاویری از نمونه پروژه های اجرا شده با استفاده از سنگ های تراورتن با زمینه رنگ عسلی برای شما قرار دهیم تا بدین طریق بتوانید با شناخت لازم به انتخاب سنگ مورد نظر خود بپردازید. در صورت تمایل تصاویر نمونه کارهای اجرایی خود را برای ما ارسال کنید تا در وب سایت قرار دهیم.

2 پاسخ به “سنگ تراورتن عسلی”

 1. احمد براتی گفت:

  تراورتن بی موج عسلی یزد به صورت یکدست با متراژ بالا موجود دارید؟ برای نما چند ساختمان 3 طبقه کنار یکدیگر نیاز داریم و بسیار مهم است که تمامی متراژ مورد نظر یکدست باشد.

  • مدیر سایت گفت:

   یکی از مزیت های رقابتی سنگ های تراورتن عسلی معادن یزد، قابلیت تهیه آنها در متراژ بالا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما