لودینگ

سنگ پله گرانیت

سنگ های گرانیت جز پر کاربردترین نوع سنگ ساختمانی است و با توجه به دوام بالا و استحکامی که دارد موجب شده تا از آن در بخش هایی از ساختمان استفاده گردد که به نسبت از تردد بالایی برخوردار است و راه پله یکی از آن بخش ها در ساختمان است و ما در این بخش سعی می کنیم تا به صورت جزئی تر،معرفی از انواع سنگ پله گرانیت داشته باشیم،پس تا انتها با ما همراه باشید.

انواع سنگ پله گرانیت

دسته بندی را می توان بر اساس برند معادن و رنگ انجام داد، اما ما سعی می کنیم تا معرفی به صورت لیستی از آن ها داشته باشیم و در مقابل هر کدام،اشاره ای به زمینه رنگ آن ها نیز خواهیم داشت که عبارت اند از:

  • پله سفید نطنز: معدن آن در نطنز قرار گرفته شده و زمینه رنگ سفید و خاکستری با طرح گل پنبه ای از مهمترین مشخصات ظاهری این برند است.
  • پله مشکی نطنز: موقعیت جغرافیایی آن در نطنز واقع شده و یکی از مشکی ترین سنگ های گرانیت ایرانی است و به دلیل داشتن زمینه رنگ خاصی که دارد نسبتا استفاده آن در مقابل رنگ سفید کمتر است.
  • پله مروارید مشهد: زمینه رنگ سفید و خاکستری داشته و از نظر کیفی نسبت به سایر رنگ های مشابه سس تر و از قیمت پایین تری برخوردار است. آن را در بازار با اصطلاح سنگ پله گرانیت ارزان نیز معرفی می کنند.
  • پله قرمز یزد: زمینه رنگ آن قرمز با دانه های سفید رنگ و از چگالی نسبتا بالایی برخوردار است.

قیمت پله گرانیت چگونه محاسبه می شود؟

بعد از این که بررسی مختصر از انواع پله های موجود گرانیت داشتیم، یکی از سوالات پر تکراری که توسط خریداران برای ما ارسال می گردد در رابطه با چگونگی محاسبه قیمت پله گراینت است؟ اگر شما به بازار مراجعه کرده باشید قطعا متوجه نحوه فروش این نوع پله شده اید و بسیاری به مترمربع و تعدادی نیز عددی قیمت می دهند،اما هدف ما در این بخش مطرح کردن لیستی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت است که عبارت اند از:

  • نوع گرانیت: برند معادن تاثیر زیادی بر قیمت گذاری دارد که برای نمونه قیمت گرانیت نهبندان نسبت به مروارید مشهد بیشتر است.
  • رنگ گرانیت: با توجه به کاربرد رنگ سفید و خاکستری،نسبتا تقاضا برای خرید این نوع رنگ بیشتر است و به نسبت می توان در بعضی مواقع به عنوان یک عامل تاثیر گذار در نظر گرفت.
  • سورت بندی:برای هر نوع گرانیتی می توان بر اساس استانداردی به درجه بندی آن پرداخت. برای نمونه برای برد نهبندان اگر زمینه رنگ گل پبه ای آن یکدست و دانه های بزرگ مشکی در آن نباشد به عنوان سورت ممتاز در نظر گرفته می شود و به نسبت قیمت بالاتری نیز دارد.

خریدوفروش پله گرانیت به چه صورت است؟

اکثر خریداران تمایل دارند تا خرید خود را به صورت مستقیم از کارخانه داشته باشند تا بدین وسیله محصول مورد نظر خود را با هزینه کمتری تهیه کنند، حال بخثی که مطرح است،در چه شهرهایی کارخانه تولید سنگ گرانیت در ابعاد پله وجود دارد؟ ما تنها نام این شهرک های صنعتی را برای شما عنوان می کنیم که عبارت اند از: محمودآباد اصفهان،شمس آباد تهران و مشهد که شما می توانید به صورت مستقیم خرید خود از کارخانه انجام دهید.

نتیجه گیری:

ما در این بخش معرفی از انواع سنگ های گرانیتی که قابلیت فرآوری در ابعاد پله داشته و همچنین نمونه تصاویر محصولات به همراه تصاویر نمونه کار سنگ راه پله سنگ گرانیت قرار دادیم.جهت دریافت لیست قیمت و اطلاعات بیشتر، با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما