لودینگ

سنگ گرانیت مشکی نطنز

منطقه نطنز از معادن گرانیت با تنوع رنگ تیره و روشن برخوردار بوده و در این بخش قصد داریم به معرفی سنگ گرانیت مشکی نطنز بپردازیم.این نوع گرانیت جز تیره ترین نوع در ایران به شمار می آید که در بعضی از سورت های آن رگه های مایل به رنگ سفید نیز وجود دارد. از خصوصیات بارز گرانیت نطنز مشکی می توان به مقاومت بالا در برابر ضربه ،فشار و سایش و همچنین جذب آب پایین و ماندگاری رنگ ان اشاره کرد که موجب شده نطنز به عنوان یکی از برندهای قابل اعتماد در بازار سنگ ساختمانی ایران به شمار آید.

گرانیت مشکی نطنز

این سنگ با برند معادن نیز در بازار معرفی می شود که در این بین می توان به گرانیت مشکی نطنز مولایی،حسینی،علیزاده و شفق اشاره کرد.در ادامه سعی خواهیم کرد تصاویری از هر کدام معادن به صورت جداگانه به همراه جزئیات برای شما قرار دهیم.این گرانیت در ابعاد اسلب،پلاک،پله،کابینت،فرشی و کوبیک تولید و عمدتا از نظر نوع فرآوری به صورت صیقلی تولید شده و بر اساس درخواست مشتری قابلیت تولید به صورت چرمی را نیز می توان برای آن فراهم ساخت.

کاربرد گرانیت مشکی نطنز علاوه بر نمای داخلی،در نمای بیرونی ساختمان نیز قابلیت استفاده داشته و در این بین می توان به کف ساختمان،راه پله،بدنه ساختمان،پارکینگ،آشپزخانه و حمام و همچنین سنگفرش فضای بیرون نیز اشاره کرد.اگر به اکثریت مجتمع های تجاری و ادرای و همچنین آموزشی نگاهی انداخته باشید،متوجه کاربری این گرانیت در اکثریت ساختمان ها خواهید شد.

قیمت خرید گرانیت مشکی نطنز

از عوامل و پارامترهایی که می توان بر قیمت گرانیت مشکی نطنز تاثیر گذار دانست عبارت اند از:ابعاد،ضخامت،برند معادن و سورت بندی.از نظر ابعاد که در بخش ابتدایی اشاره کردیم این سنگ در تمامی ابعاد قابلیت تولید داشته و ابعاد پله،کابینت و اسلب به نسبت از بازه قیمت بالاتری برخوردار هستند.از نظر سورت بندی این گرانیت دسته بندی خاصی ندارد اما از نظر تیره بودن و یکدست بودن می توان به سورت آن پرداخت.

عمده تولید وفرآوری آن نیز در کارخانه های فعال در شهرک های صنعتی محمودآباد اصفهان و شمس آباد تهران صورت می گیرد و شما می توانید جهت دریافت اطلاع از فروش گرانیت مشکی نطنز با کارشناسان ما در تماس باشید.در ادامه سعی خواهیم کرد تصویر نمونه کارهای اجرایی آن را قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما