لودینگ

آشنایی با انواع سنگ تراورتن سفید

در ادامه معرفی و بررسی که از انواع سنگ های تراورتن داشتیم و به درخواست بسیاری از کاربران، اقدام به تهیه لیستی از انواع سنگ تراورتن سفید در این بخش پرداختیم تا بدین وسیله با دید کافی به انتخاب سنگ مورد نظر خود بپردازیم. سنگ های نام برده هر کدام در بخش مرتبط به صورت کامل شرح داده شده است.

قیمت خرید تراورتن سفید

عوامل و پارامترهای متعددی را می توان بر قیمت تراورتن سفید تاثیر گذار دانست که در این بین برند معادن، ابعاد و سورت بندی از بیشترین اثر برخوردار می باشند. در بخش زیر سعی کرده ایم انواع برندهای موجود در بازار را به ترتیب شرح دهیم و برای دریافت قیمت هر کدام، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. از نظر سورت بندی نیز استاندارد ثابتی در ایران وجود ندارد و عمدتا به صورت کاملا اختیاری توسط تولیدکنندگان صورت گرفته است. برای تراورتن های سفید نیز عمدتا آن سورت هایی که دارای زمینه یکدست سفید و بدون هیچ رگه یا بازه رنگ دیگری باشند به عنوان درجات ممتاز در نظر گرفته شده و از بازه قیمتی بالاتری برخوردار هستند. از نظر ابعاد نیز سنگ های تراورتن سفید مشابه سایر سنگ های ساختمانی قابلیت تولید در ابعاد اسلب، پلاک و تایل را داشته اما با توجه به هدف گذاری تولیدکنندگان ایرانی در بازار داخلی، عمدتا به فرآوری در ابعاد پلاک با عرض 40 سانتی متر می پردازند. در ادامه به معرفی تننوع انها خواهیم پرداخت که عبارت اند از :

  • تراورتن سفید عباس آباد: معادن این سنگ در محلات قرار گرفته و عمدتا به صورت موجدار و بی موج مورد فرآوری و تولید قرار می گیرد. کاربری عمده آن در نمای بیرون ساختمان است ولی از بعضی از سورت های آن به دلیل داشتن حفره های کم و ساب پذیری فوق العاده در نمای داخلی ساختمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. عمدتا این سنگ به صورت تایل فرآوری میشود. شما می توانید جهت دریافت قیمت تراورتن سفید عباس آباد به بخش مربوطه مراجعه کنید.
  • تراورتن دره بخاری: این نوع تراورتن نیز از زمینه سفید برخوردار بوده و به صورت بی موج مورد فرآوری قرار می گیرد. از مشخصه های بارز آن می توان به تراکم بالا، ساب پذیری و براقیت قابل قبول اشاره کرد و معدن آن در محلات قرار گرفته است. باید به این نکته نیز اشاره کرد که سورت سفید آن بسیار ناچیز بوده و در به همین دلیل عمدتا آن را در بازار از شاخه تراورتن های کرم معرفی می کنند.
  • تراورتن آتشکوه: این نوع تراورتن جز با کیفیت ترین سنگ های ایرانی به شمار می آید و سورت سفید آن نیز از دست سنگ های لاکچری ایران به شمار می آید که از بالاترین بازه قیمتی برخوردار است. معدن این تراورتن نیز در محلات قرار گرفته و عمدتا به دلیل هزینه بالای تهیه آن، از آن در بخش هایی چون ورودی ساختمان، لابی، هتل و ساختمان های لاکچری استفاده می شود.

سنگ تراورتن سفید را از کجا بخریم؟

یکی از سوالات پر تکراری که توسط اکثریت کاربران برای ما ارسال می شود، مبتنی بر موقعیت مکانی جهت خرید تراورتن سفید مورد نیاز است. در بخش بالا ما انواع برندهایی که دارای زمینه رنگ سفید هستند را معرفی کردیم، پس اولین راه حل این است که به دنبال واحدهای سنگبری باشید که در زمینه تولید سنگ های نام برده فعالیت دارند.

اما به شما شهرک های صنعتی رضوانشهر، محمودآباد و شهرک صنعتی شمس آباد تهران و همچنین محلات را پیشنهاد می دهیم. در شهرک های نام برده کارخانه های سنگبری زیادی در زمینه تولید سنگ های تراورتن سفید فعالیت دارند و شما می توانید با مراجعه حضوری به این کارخانه ها، اقدام به خرید سنگ مورد نظر خود کنید. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما