لودینگ

آشنایی با 5 تا از بهترین سنگ های مرمریت برای کف ساختمان

محتوای جداگانه ای به بررسی کاربری سنگ ساختمانی برای کف ساختمان پرداختیم و این بخش را به سالن پذیرایی،اتاق خواب ،هتل ،سالن پذیرایی و … دسته بندی کردیم و متناسب با هر کدام سعی کردیم به معرفی سنگ هایی بپردازیم که با شرایط کاربری مربوطه،سازگاری نیز داشته باشد.همانطور که در عنوان اشاره شده است،در این بخش 5 تا از بهترین و کاربردی ترین سنگ های مرمریت مورد استفاده در کف ساختمان را معرفی می کنیم که عبارت اند از :

  • مرمریت دهبید:یکی از برندهای نام آشنا بازار که از آن عمدتا در پروژه های لوکس و لاکچری استفاده می شود.این مرمریت از زمینه رنگ کرم روشن و کرم مایل به سفید برخوردار است و از نظر جنسیت کاملا استخوانی بوده و همین مورد موجب گردیده تا از مقاومت بالایی در برابر ضربه و سایش برخوردار باشد.این برند نسبتا از قیمت بالاتری در بین سنگ های مرمریت در بازار برخوردار است و جهت دریافت اطلاع از قیمت مرمریت دهبید می توانید به بخش مربوطه مراجعه یا با ما در تماس باشید.
  • مرمریت لاشتر:یکی دیگر از برندهای لاکچری ایرانی که دارای زمینه رنگ مشکی و طوسی بوده و بر روی سطح آن خطوط نامنظم سفید قرار گرفته و همین مورد موجب ایجاد طرح و نقش منحصر به فرد بر آن گردیده و یکی از کاربردهای عمده آن استفاده در کف ساختمان است.معادن این برند در اصفهان واقع شده و به همین دلیل به آن مرمریت لاشتر اصفهان نیز گفته می شود.
  • مرمریت چهرک:این نام به نسبت گمنام تر بوده و از نظر زمینه رنگ دارای بازه رنگ زیتونی ،کرم گلبهی و کرم روشن است.رگه های موجود بر روی سطح آن و همچنین یکنواختی رنگ آن موجب شده تا کاربری آن در کف ساختمان کاملا منحصر به فرد شود.از نظر مقاومت در برابر ضربه و سایش و همچنین جذب آب،در کیفیت قابل قبولی قرار گرفته است.
  • مرمریت هرسین:این مرمریت از معادن کرمانشاه استخراج می گردد و زمینه رنگ آن سفید و کرم روشن است.از نظر مقاومت در برابر ضربه و سایش در مقایس قابل قبولی قرار دارد.عمده کاربری آن نیز در کف ساختمان است. این مرمریت در ابعاد اسلب ،80*80 ،60*60 ،50*50 و فرشی به راحتی قابل تهیه بوده و قیمت مرمریت هرسین کاملا به ابعاد آن وابسته است.
  • مرمریت صلصالی :معادن این مرمریت در منطقه خوروبیابانک اسفهان واقع شده و دارای زمینه رنگ کرم مایل به سفید به همراه خطوط قرمز و خاکستری رنگ به صورت نوار قلبی است.این برند در سایزهای 50*50 ، 60*60 و فرشی به آسانی در بازار قابل تهیه است و یکی از کاربری های عمده آن نیز استفاده در کف ساختمان است.

سنگ مرمریت کف په خصوصیاتی دارد؟

در بخش بالا ما 5 تا از برندهایی که از نظر کیفی برای کاربری در کف ساختمان مناسب بودند را شرح دادیم اما به غیر از این برندها،وجود دارد سایر مرمریت هایی که برای استفاده در کف ساختمان گزینه مناسبی هستند. شما برای انتخاب مرمریت کف ساختمان باید یک سری فاکتور را در نظر بگیرید که به شرح زیر است:

  • براق بودن: مرمریت انتخابی باید به صورت عامیانه استخوانی باشد تا از ساب پذیری خوبی نیز برخوردار باشد.البته ما در محتوا مربوطه به سنگ کف ساختمان به صورت کامل پرداخته ایم.
  • از نظر رنگ و سورت یکدست باشد.
  • تنوع ابعاد قابل قبولی داشته باشد.
  • در برابر ضربه و سایش مقاوم باشد.
  • در برابر مواد شوینده و شیمیایی مقاوم باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما