لودینگ

انواع سنگ مرمریت آباده

با توجه به درخواست های متعدد توسط کاربران، در این محتوا قصد داریم تا شرحی از مرمریت آباده داشته و تمامی معادن مطرح آن را به صورت مختصر معرفی کنیم. البته ما در بخش مربوط به سنگ مرمریت به معرفی این محصول پرداختیم و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی،تصاویر و قیمت مرمریت آباده به صفحه مربوطه مراجعه کنید. اما انواع سنگ های آباده به شرح زیر است:

  • گل پنبه ای: دارای زمینه رنگ کرم به همراه دانه های سفید رنگ است که به صورت نامنظم بر روی سطح سنگ نقش بسته است.
  • صمیمی: این نوع آباده دارای زمینه رنگ صورتی است.
  • رضایی: دارای زمینه رنگ زیتونی است و از آن با نام امواج نیز نام برده می شود.
  • ایرجی: دارای زمینه رنگ کرم روشن و کرم بژ با دانه های سفید رنگ و تا حدودی مشابه مدل گل نیز می باشد.

سنگ آباده تنها قابلیت کاربری در فضای داخلی ساختمان را داشته و فرقی ندارد که شما از چه نوع مرمریت آباده ای استفاده می کنید و در ضمن ما به شما پیشنهاد می کنیم تا حد امکان از استفاده این نوع مرمریت در فضای بیرونی ساختمان خودداری کنید و اگر قصد استفاده را دارید،سعی کنید در بخش هایی استفاده شود که کمتر در معرض رطوبت و آب قرار دارد،زیرا به مرور زمان کیفیت خود را از دست خواهد داد و بعد از چند سال شما به اجبار باید اقدام به تعویض سنگ مربوطه کنید که هزینه اضافی به شما اعمال می کند.

حال از کجا انواع سنگ های مرمریت آباده را خریداری کنیم؟ سوالی که برای اکثریت خریداران به وجود می آید. معدن آباده که از نام آن مشخص است و در شیراز قرار دارد. اما از نظر تهیه سنگ فرآوری شده آن،ما به شما پیشنهاد می کنیم که استان اصفهان را اولویت خرید خود قرار دهید. البته در بخش مربوط به سنگ مرمریت در اصفهان سعی کردیم تا لیست تمامی سنگ های مرمریتی که در این استان فرآوری می شوند را برای شما قرار دهیم اما شما می توانید با مراجعه به شهرک های صنعتی محمودآباد و رضوانشهر به تهیه سنگ آباده مورد نظر خود بپردازید. عمدتا اکثریت آنها به تولید زمینه رنگ کرم می پردازند اما سایر نوع های نام برده نیز قابل تهیه است.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما