لودینگ

لیست کارخانه سنگبری مرمریت آباده در اصفهان

در این محتوا قصد داریم لیستی از سنگبری های فعال در زمینه تولید مرمریت آباده به شما کاربران ارائه دهیم. در مرحله نخست لیستی از شهرک های صنعتی به شما ارائه می دهیم و شما می توانید جهت دریافت قیمت مرمریت آباده در اصفهان، با این تولید کنندگان در تماس باشید.

کارخانه مرمریت آباده در اصفهان

تولید کننده سنگ آباده در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان

شهرک صنعتی رضوانشهر که از آن با عنوان شهرک سنگ رضوانشهر نام برده می شود، در 60 کیومتری غرب اصفهان واقع شده و در آن حدود 400 واحد سنگبری فعال است. در میان تولیدکنندگان فعال در این شهرک می توان به سنگ پیشوا و سنگبری آلپ اشاره کرد. جهت دریافت لیست قیمت با شماره 09101515633 در تماس باشید.

تولید کننده مرمریت آباده در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان

شهرک صنعتی محمودآباد را به عنوان قطب تولید سنگ ساختمانی در ایران به شمار می آورند و در این بین می توان سنگ آباده را در متراژ بالا در این شهرک یافت. شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت سنگ آباده در این شهرک، با شماره تلفن 09139321409 در تماس باشید.

نتیجه گیری

سنگ آباده در شهرک های صنعتی رضوانشهر و محمودآباد و منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد استان اصفهان تولید می شود و با مراجعه به این سه منطقه شما می توانید سنگ مورد نظر را با قیمت کمتری تهیه کنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما