لودینگ

آشنایی با انواع سنگ اسلب کرم ایرانی

درخواست اکثریت کاربران ار ما،ارائه تمامی سنگ های ساختمانی به تفکیک رنگ به صورت یکجا است. بسیاری از آن ها شناخت لازم از تمامی برندهای موجود از سنگ های ساختمانی را نداشته و تمایل دارند برای نمونه در بازه رنگ کرم،تمامی سنگ های ساختمانی موجود با این بازه رنگ را مشاهده کنند. ما سعی کردیم این تفکیک سازی را کمی جزئی تر انجام دهیم و علاوه بر زمینه رنگ،بر اساس ابعاد نیز به این تفکیک سازی بپردازیم. و در این بخش به بررسی انواع سنگ اسلب کرم خواهیم پرداخت.

یکی از خصوصیات سنگ های ساختمانی تنوع نوع و از همه مهمتر تنوع رنگ است.شاید بارها برای شما پیش آمده است که در یک ساختمان،سنگ ساختمانی را مشاهده کرده اید ولی به دلیل نداشتن شناخت لازم نسبت به آن نمی توانید در بازار به تهیه آن بپردازید و تنها زمینه رنگ آن را در ذهن دارید. ما در این بخش سعی کردیم به معرفی انواع سنگ اسلب کرم ایرانی بپردازیم. خیلی از کاربران پس از انتخاب از ما قیمت سنگ اسلب مورد نظر را جویا می شوند و ما به شما پیشنهاد می کنیم که به بخش مربوطه مراجعه و در انجا با عوامل تاثیر گذار و لیست به روز قیمت آنها آشنا شوید.ابتدا با سنگ تراورتن آغاز خواهیم کرد که عبارت اند از:

  • اسلب تراورتن کرم:تراورتن یزد اصولا دارای زمینه رنگ کرم و عسلی است که اسلب تراورتن کرم یزد را می توان به عنوان مناسبترین سنگ از نظر قیمت مطرح کرد. معادن متعددی برای این دسته وجود دارد و شما برای اطلاعات بیشتر از انواع تراورتن کرم یزد به بخش مربوطه مراجعه کنید.
  • اسلب تراورتن کرم حاجی آباد:سنگ حاجی آباد به عنوان یکی از سنگ های تراورتن برند ایرانی است که از تقاضای بالایی در بازارهای صادراتی برخوردار است و در این بین می توان به ابعاد اسلب آن اشاره کرد.
  • اسلب تراورتن کرم عباس آباد:تراورتن عباس آباد نیز همانند سنگ حاجی آباد،معادن آن در محلات واقع شده و سورت کرم آن در ابعاد اسلب نیز بیشتر کاربری جهت صادرات را داشته است.
  • اسلب تراورتن کرم طرق:سنگ طرق معادنش در اصفهان واقع گردیده و به نسبت این تراورتن کمتر در ابعاد اسلب تولید می شود،اما تا حدودی می توان این ابعاد از این برند را نیز در بازار یافت.

در ادامه سعی خواهیم کرد به معرفی سایر سنگ های اسلب کرم از نوع مرمریت نیز بپردازیم. ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما