لودینگ

آشنایی با انواع سنگ اسلب مشکی در ایران

در این بخش قصد داریم به معرفی آن دسته از مرمریت های ایرانی با زمینه رنگ مشکی و تیره بپردازیم که قابلیت تولید وفرآوری در ابعاد اسلب را دارا می باشند.برای اینکه شما بتوانید یک سنگ را به صورت اسلب فرآوری کنید،نیازمند استخراج کوپ آن در ابعاد استاندارد هستید و تهیه این قبیل سنگ های خام از سنگ های تهیه شده برای خطوط تک تیغه و 30 تیغه آسانتر است. انواع سنگ اسلب مشکی در ایران را ما نیز در این بخش بر اساس برند معادن بررسی خواهیم کرد و اشاره ما به برندها تیتر وار بوده و اگر قصد دریافت جزئیات بیشتری از سنگ های ذکر شده دارید،می توانید در بخش مربوطه به جزئیات آن ها دسترسی داشته باشید.

انواع سنگ اسلب مشکی ایرانی

انواع سنگ مشکی عبارت انداز :

  • اسلب مرمریت لاشتر:معادن این مرمریت در اصفهان واقع شده و قابلیت فرآوری در ابعاد اسلب را دارا بوده،از خصوصیات بارز آن می توان به قابلیت استفاده در نمای داخل و نمای بیرون ساختمان اشاره کرد،ولی عمده کاربری ابعاد اسلب این مرمریت در نمای داخلی است.زمینه رنگ آن نیز طوسی و طوسی مایل به مشکی همراه با خطوط سفید رنگ است.
  • اسلب مرمریت مشکی نجف آباد:معدن این مرمریت در شهرستان نجف آباد اصفهان قرار گرفته و زمینه رنگی آن مشکی به همراه خطوط سفید رنگ بر روی سطح سنگ است. این مرمریت عمدتا در نمای داخلی ساختمان استفاده می شود.به شما توصیه می کنیم برای دریافت قیمت سنگ اسلب به محتوای مربوطه مراجعه و در آن جا با پارامترهای تاثیر گذار آشنا گردید،البته در آن بخش سعی خواهیم کرد لیست قیمت انواع سنگ های اسلب را نیز به روز شده قرار دهیم.
  • اسلب مرمریت گلدن بلک:معادن این مرمریت در یزد،محلات و کاشان واقع شده و زمینه رنگ آن مشکی،بر روی سطح آن نیز خطوط سفید و طلایی قرار گرفته است.اسلب آن نیز کاربری استفاده در نمای داخلی ساختمان را داشته و عمدتا به دلیل طرح و نقشی که دارد در ورودی های ساختمان ؛هتل و سایر ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.
  • اسلب مرمریت تری دی بلک:یکی از نام های تجاری که شاید مطرح شدن ان به 2 سال نیز نمی رسد.معدن این مرمریت در یزد قرار دارد و جز آن قبیل از مرمریت هایی است که تنها در ابعاد اسلب فرآوری می گردد.

درادامه سعی خواهیم کرد شما را با بهترین سنگ های اسلب مشکی ایرانی آشنا کنیم تا به این وسیله با شناخت و آگاهی کافی به انتخاب سنگ مورد نظر خود بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما