لودینگ

انواع سنگ مرمریت آباده در بازار سنگ ایران

یکی از محبوب ترین نوع سنگ های ساختمانی در بازار، سنگ مرمریت آباده است که در این محتوا قصد داریم شما را با انواع سنگ آباده آشنا کنیم تا با دیدی باز و شناخت کافی به انتخاب سنگ آباده مورد نظر خود بپردازید. تا انتها این مقاله از وب سایت سنگ ایران با ما همراه باشید.

انواع سنگ آباده

انواع سنگ آباده در بازار

برندهای معرفی شده بر اساس برند معدن و رنگ بندی سنگ است. لیست مربوطه به شرح زیر است:

  • مرمریت آباده الیت: این مرمریت را با برند آباده گل ناخنی می شناسند. دارای زمینه رنگ مایل به سفید با دانه های سفید رنگ با طرح ناخنی است. یک سورت دیگر آن گل پنبه ای است و سورت دیگر آن کرم طلایی است.
  • مرمریت آباده ایرجی: این مرمریت از بازه رنگ کرم بژ تا کرم روشن مایل به رنگ هرسین است. به دلیل شباهت رنگی سورت ممتاز آن با سنگ هرسین موجب شده تا از محبوبیت بالایی برخوردار باشد و جز برندهای مطرح بازار باشد.
  • مرمریت آباده رضایی: عمدتا آن را با برند امواج می شناسند. جز معدود آباده هایی است که قابلیت برش آن به صورت موجدار نیز وجود دارد. زمینه رنگ آن مایل به کرم زیتونی و از جنسیت استخوانی و تو پری برخوردار است که ساب پذیری و براقیت بالایی نیز دارد.

کلام آخر

در این محتوا سعی کردیم لیست کاملی از انواع سنگ های مرمریت آباده به شما ارائه دهیم. به مرور سعی می کنیم این لیست را کاملتر کنیم. اگر برندی در بازار وجود دارد که در این لیست قرار نگرفته، آن را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما