لودینگ

بورس سنگ مرمریت آباده در اصفهان

اگر به دنبال سنگ آباده با قیمت مناسب هستید، باید به مراکز عمده آن یعنی بورس سنگ آباده در اصفهان مراجعه کنید. شما با مراجعه به این مراکز می توانید محصول مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و بالاترین متراژ و در آخر نیز با مناسبترین قیمت تهیه کنید. تا انتها این مقاله از وب سایت سنگ ایران با ما همراه باشید.

با توجه به این که خریداران سنگ آباده اطلاعات کمی از تنوع معادن و رنگ بندی آباده دارند، نیاز به اطلاعات تخصصی در این زمینه کاملا احساس می شود و شما می توانید با دریافت اطلاعات مربوطه به بهترین انتخاب دست یابید.

بورس سنگ آباده در اصفهان

بورس سنگ آباده کجاست؟

در استان اصفهان چندین شهرک و منطقه صنعتی فعال در زمینه فرآوری سنگ ساختمانی وجود دارد که یکی از مهمترین آن ها در زمینه تولید سنگ آباده، شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان است. شما می توانید جهت داشتن بهترین خرید از این سنگ، به سنگبری پیشوا مراجعه کنید. این واحد تولید با برند پیشوا سنگ در شبکه های اجتماعی عمدتا شناخته شده است.

انواع مرمریت آباده موجود در اصفهان

معادن مرمریت آباده متنوع بوده و عمدتا با برند خاصی نیز در بازار شناخته می شوند که در این بین می توان به معادن زیر اشاره کرد:

  • آباده الیت: این سنگ آباده دارای زمینه کرم روشن مایل به سفید است. به صورت گل پنبه ای و گل ناخنی است و جز سفید ترین سنگ آباده در بازار است.
  • آباده امواج
  • آباده دانشور
  • آباده مینیاتور
  • آباده ایرجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما