لودینگ

سنگ تراورتن در چه رنگ هایی موجود است؟

اگر شما قصد دارید از سنگ تراورتن در نما ساختمان خود استفاده کنید و این سوال برای شما پیش آمده که تراورتن دارای چه رنگ هایی است، تا انتها این مقاله از وب سایت سنگ ایران با ما همراه باشید. در این مقاله قصد داریم از هر بازه رنگ، تعدادی برند را به شما معرفی کنیم.

انواع سنگ تراورتن بر اساس رنگ

سنگ تراورتن از تنوع رنگ بالایی برخوردار است. بر اساس زمینه رنگ، معادن متعددی در ایران فعال هستند و همین موضوع موجب شده تا حاشیه انتخاب خوبی برای خریدار به وجود آید. بر اساس رنگ بندی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تراورتن شکلاتی: از معادن فعال آن در ایران می توان به برندهای یزد و کاشان اشاره کرد.
  2. تراورتن کرم: زمینه رنگ های کرم و کرم روشن و کرم بژ را جز این دسته قرار می دهیم و البته زمینه رنگ عسلی را نیز می توان از این دسته به شمار آورد که به آن تراورتن عسلی یزد نیز گفته می شود.
  3. تراورتن سفید: به نسبت معادن محدودتری در ایران در زمینه استخراج تراورتن سفید فعالیت دارند که می توان برند عباس آباد را به عنوان شناخته شده ترین برند در بازار به شمار آورد.
  4. تراورتن سیلور: معادن کاشان و تکاب را می توان نام برد.
  5. تراورتن زرد: معدن آذرشهر برای آن شناخته شده است.
  6. تراورتن قرمز: معادن اصفهان و آذرشهر در ایران را می توان نام برد.

کلام آخر

تنوع رنگ در سنگ های تراورتن موجب شده تا انتخاب برای خریدار به آسانی صورت گیرد و شما با هر سلیقه ای که باشید می توانید به انتخاب سنگ تراورتن بپردازید. سنگ ایران واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان، به تولید تخصصی سنگ تراورتن می پردازد و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 09139321409 در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما