لودینگ

قیمت خرید سنگ تراورتن در اصفهان

در ادامه بررسی انواع سنگ های ساختمانی موجود در اصفهان، در این بخش قصد دارریم تا به صورت تخصصی تر به ارزیابی تراورتن در اصفهان پرداخته و مراکز فروش فعال آن را در این شهر معرفی کنیم. تراورتن دارای زمینه رنگ کرم،مشکی ،سفید،بژ،شکلاتی و … است. با توجه به مرکزیت این استان، تمامی معادن سنگ تراورتن موجو در ایران در نزدیک ترین فاصله قرار گرفته اند و همین موضوع موجب شده تا استان اصفهان به عنوان قطب تولید انواع سنگ راورتن به شمار آید.

قیمت تراورتن در اصفهان

قیمت تراورتن اصفهان

عوامل و پارامترهای متعددی را می توان بر قیمت تراورتن اصفهان تاثیرگذار دانست که از مهمترین آنها مواردی از قبیل رنگ، برند معادن، درجه بندی، ابعاد، ضخامت و کیفیت فرآوری نقش پررنگ تری دارند. تراورتن از نظر نوع برش به صورت موجدار و بی موج فرآوری می شود و با توجه به تقاضا بالا جهت خرید تراورتن بی موج، این مسئله موجب شده تا نوع بی موج از قیمت بالاتری برخوردار باشد و یکی از مطرح ترین برندهای موجود بازار به صورت بی موج می توان به تراورتن شکلاتی بی موج اشاره کرد.

بهترین سنگ تراورتن در اصفهان

از آنجایی که نمای ساختمان نقش به سزایی در زیبایی و قیمت یک ساختمان دارد به همان نسبت نیز انتخاب سنگ تراورتن مناسب برای نما پر اهمیت است و به خصوص شهر اصفهان که یک شهر توریستی بوده و سالانه میزبان میلوین ها گردشگر است و به همین دلیل باید در انتخاب سنگ مورد نظر توجه ویژه ای شود. از بهترین سنگ های تراورتن در این استان می توان به معادن تراورتن عباس آباد،دره بخاری،آتشکوه،تکاب،حاجی آباد،طرق و بعضی از معادن یزد اشاره کرد و ما سعی کرده ایم در بخش های جداگانه جزئیات این برندها را به همراه تصاویر و اطلاعات تکمیلی برای شما قرار دهیم که برای نمونه می توان به قیمت تراورتن عباس آباد اشاره کرد.

نمایندگی خرید وفروش تراورتن در اصفهان

همانطور که در بخش ابتدایی نیز اشاره کردیم، کارخانه های زیادی در زمینه تولید تراورتن در اصفهان فعالیت دارند و عمدتا خرید تراورتن در اصفهان به صورت مستقیم از تولید کننده صورت می گیرد که از شهرک های صنعتی فعال در این زمینه می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارت اند از:

  • شهرک صنعتی رضوانشهر: در این شهرک بیش از 30 کارخانه سنگبری فعالیت دارند که بیش از 50 تا 60 درصد آن ها به تولید تراورتن می پردازند و از این نظر به عنوان یکی از شهرک های نامی در ایران جهت خرید تراورتن است.این شهرک در 50 کیلومتری غرب اصفهان و در شهرستان تیران و کرون قرار دارد.
  • شهرک صنعتی محمودآباد: بیش از 600 واحد تولیدی در این شهرک قرار دارند و در شهرستان خمینی شهر قرار گرفته و برند محمودآباد برای هر کسی که قصد خرید سنگ ساختمانی دارد یا قبلا اقدام به تهیه آن پرداخته،کاملا شناخته شده است.
  • منطقه صنعتی دولت آباد و پلیس راه نجف آباد: این دو منطقه صنعتی جز قدیمی ترین مناطق فعال در زمینه تولید سنگ ساختمانی می باشند اما در این سال ها با توجه به قدیمی تر شدن خطوط تولید واقع در کارخانجان نام برده،موجب شده تا کیفیت فرآوری سنگ های ساختمانی موجود از کیفیت پایین تری برخوردار بوده و اولین اصل برای سنگ تراورتن،کیفیت فرآوری است و به همین دلیل این دو منطقه در زمینه تراورتن حرفی برای گفتن ندشته و بیشتر به انبارهای خرید وفروش سنگ تبدیل شده اند.

البته به غیر از این چند منطقه و شهرک صنعتی فعال در زمینه تولید سنگ های ساختمانی، دفاتر و انبارهای فروش دیگری در زمینه فروش انواع سنگ های تراورتن وجود دارند که در اصفهان فعالیت دارند اما تمرکز اصلی ما بیشتر بر تمرکز و تعداد واحدها و مراکز فروش بود تا بدین وسیله به بهترین انتخاب دست یابید. از شما دعوت می کنیم تا از دیگر محتواهای وب سایت سنگ ایران نیز بازدید داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما