لودینگ

قیمت خرید انواع سنگ مرمریت کرم

سنگ های مرمریت از تنوع بالایی از نظر رنگ برخوردار هستند و در این بخش قصد داریم تا به صورت تخصصی به معرفی انواع سنگ مرمریت کرم در بازار بپردازیم.قبل از اینکه به ادامه شرح مسئله پرداخته باشیم لازم می دانم تا این موضوع را مطرح کنم که دسته بندی سنگ های مربوطه بر اساس برند معادن است. سنگ های مرمریت با توجه به خصوصیات و پارامترهای کیفی که دارند عمدتا در نمای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند و در این بین تمامی برندهای مرمریت موجود با زمینه رنگ کرم تنها در نما داخلی ساختمان استفاده می شوند که به جزئیات آن ها خواهیم پرداخت.

انواع مرمریت کرم

همانطور که در پاراگراف ابتدایی شرح دادیم ما در این بخش دسته بندی را بر اساس برند معادن انجام می دهیم که این لیست عبارت اند از:

 1. مرمریت کرم آباده : معادن این مرمریت در شیراز واقع شده و عمدتا زمینه رنگ آن مایل به کرم بوده و در ابعاد پلاک و تایل فرآوری می شود.مرمریت کرم آباده جز آن قبیل سنگ هایی است که تنها قابلیت استفاده در فضای داخلی ساختمان را داشته و سعی کنید از استفاده آن در پارکینگ و راه پله خودداری کنید و عمدتا از آن در بدنه نمای داخلی استفاده می شود.
 2. مرمریت کرم دهبید: جز لاکچری ترین برندهای بازار به شمار می آید و معادن آن در شیراز قرار گرفته و به همین دلیل آن را با برند مرمریت دهبید شیراز نیز معرفی می کنند.
 3. مرمریت کرم اداوی
 4. مرمریت کرم کرمان
 5. مرمریت کرم صلصالی: معدن این سنگ در خوروبیابانک اصفهان قرار دارد و دارای رگه هایی به صورت نوار قلبی است و همین طرح و الگو موجب منحصربه فرد شدن آن گردیده است.
 6. مرمریت کرم ارومیه
 7. مرمریت کرم خوی

با توجه به قطبیت اصفهان در فرآوری سنگ های ساختمانی و به خصوص انواع سنگ های مرمریت نام برده با رنگ کرم،موجب شده تا با کلمه مرمریت کرم اصفهان نیز شناخته شود.البته علاوه بر ۀن می توان به ترکیب رنگ های کرم طلایی و کرم استخوانی نیز اشاره ای داشته باشیم. تمامی ابعاد استاندارد(پله،پلاک،تایل،فرشی و اسلب) با این زمینه رنگ برای مرمریت،در بازار قابل تهسه است و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از چگونگی خرید در شهرهای اصفهان و تهران با کارشناسان ما در تماس باشید.

مراکز فروش سنگ های مرمریت کرم

اگر به دنبال خرید انواع سنگ های مرمریت با زمینه رنگ کرم به صورت مستقیم از کارخانه های سنگبری و یا مراکز فروش هستید، ما به شما پیشنهاد می کنیم تا از مناطق و شهرک های صنعتی زیر بازدیدی داشته باشید که عبارت اند از:

 • شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان
 • شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان
 • شهرک صنعتی محلات
 • شهرک صنعتی شمس آباد
 • منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان
 • منطقه صنعتی حسن آباد تهران
 • شهرسنگ تهران
 • منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما