لودینگ

سنگ چینی مشکی الیگودرز

در این بخش قصد داریم به معرفی یکی از سنگ های با زمینه تیره و مشکی بپردازیم که از خانواده سنگ های چینی است،نام تجاری آن در بازار چینی مشکی الیگودرز نام دارد. زمینه رنگ مشکی به همراه خطوط خاکستری و کمی مایل به سفید،از مشخصه بارز ظاهری ان است. طرح و نقش نگار روی آن را می توان شبیه ابرهای تیره و یا حتی کوه و صخره در نظر گرفت. چینی الیگودرز مشکی از تراکم بالایی برخوردار است و همین موضوع موجب شده به نسبت از ساب پذیری قابل قبول،جذب آب پایین،مقاومت بالا در برابر سایش و ضربه برخوردار باشد.

این سنگ به دلیل داشتن ظاهر منحصر به فرد،عمدتا در ابعاد اسلب فرآوری می شود زیرا تولید آن در ابعادی چون پلاک و تایل موجب می شود،طرح و بازی رنگ ان از بین رفته و همانطور که مشخص است کاربری چینی الیگودرز مشکی  عمدتا به صورت اسلب در بخش هایی چون لابی ،کف ساختمان،بدنه ساختمان،هتل،رستوران و … است.

قیمت خرید چینی الیگودرز مشکی

پارامترهایی که می توان بر قیمت چینی الیگودرز در نظر گرفت،عبارت اند از: سورت بندی ،ابعادوضخامت و از نظر ابعاد همانطور که اشاره کردیم سایز اسلب عمده فرآوری این سنگ است و از بالاترین قیمت نیز برخوردار است و از نظر ضخامت نیز به صورت استاندارد در ایران در سایز 2 و 3 سانتی متر فرآوری می شود. از اسلب 3 سانتی در آشپزخانه،حمام و سرویس بهداشتی استفاده می شود. معدن این چینی در الیگودرز استان لرستان قرار دارد و عمده تولید آن نیز در کارخانه های سنگبری فعال در شهرک های صنعتی اصفهان،تهران و محلات صورت می گیرد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از فروش چینی مشکی الیگودرز با کارشناسان ما در تماس باشید.ما در ادامه سعی خواهیم کرد تصاویر نمونه کار اجرایی این چینی را قرار دهیم.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما