لودینگ

سنگ چینی سفید الیگودرز

در ادامه معرفی انواع سنگ چینی ایرانی،در این بخش قصد داریم به معرفی یکی از برندهای نام آشنا که در سالیان قبل و حدود یک دهه قبل به عنوان پرتقاضاترین سنگ ایرانی به شمار میرفته و در اکثریت نماهای ساختمان های ایرانی مورد استفاده قرار می گرفته،نام تحاری آن چینی الیگودرز است. این چینی از زمینه سفید با هاله های خاکستری است. سال ها قبل عمده تولید چینی سفید الیگودرز در ابعاد فرشی و پله بود،حال به دلایل متعددی از جمله شباهت آن با تعدادی از سنگ های مرمریت ایتالیایی و همچنین به روز رسانی خطوط تولید واحد های صنعتی ایران به ماشین آلات و تکنولوژی جدید،موجب شد تا چینی سفید الیگودرز نیز قابلیت تولید در ابعاد اسلب و سایر سایزها را داشته باشئ.معادن متعددی از این چینی در منطقه الیگودرز استان لرستان واقع شده و عمده تولید این سنگ در کارخانه های سنگبری واقع در لرستان و همچنین اصفهان،محلات و تهران صورت می گیرد.

کاربرد چینی الیگودرز،در نمای داخل(کف ساختمان،راه پله،آشپزخانه،حمام وسرویس بهداشتی،بدنه ساختمان،پارکینگ و…)  و بیرون ساختمان قابلیت استفاده دارد.از ویژگی های این چینی می توان به جذب آب پایین،مقاومت بالا در برابر سایش و ضربه،ساب پذیری و براقیت قابل قبول اشاره کرد.

قیمت فروش چینی الیگودرز

از پارامترهایی که می توان بر قیمت چینی الیگودرز تاثیر گذار دانست عبارت اند از :ابعاد،ضخامت و سورت بندی. از نظر ابعاد همانطور که اشاره کردیم در ابعاد اسلب ،تایل،پله و … فراوری می شود ولی اسلب چینی الیگودرز به نسبت از قیمت بالاتری برخوردار است. از نظر سورت بندی نیز باید اشاره کرد که سورت های سوپر و ممتاز از روشنی و یکدست بودن برخوردار بوده و به نسبت بازه قیمتی آن ها نیز بیشتر است و در این بین می توان کیفیت فرآوری را نیز بر روی قیمت تاثیر گذار دانست.

در ادامه سعی خواهیم کرد اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی خرید چینی الیگودرز در اختیار شما قرار دهیم و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. ما نیز تصاویر انواع سورت ها و ابعاد ره به همراه تصاویر نمونه کارهای اجرایی این چینی را قرار خواهیم داد. ما را دنبال کنید.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما