لودینگ

سنگ چینی مشکی سیرجان

بسیاری از کاربران زمانی که قصد دارند در نمای داخلی ساختمان خود از سنگ با زمینه تیره و مشکی استفاده کنند به سراغ سنگ های مرمریت یا گرانیت می روند.در این بخش قصد داریم به معرفی یک سنگ جدید،سنگ چینی مشکی سیرجان بپردازیم. همانطور که از نام آن نیز مشخص است،این سنگ از خانواده چینی و معدن آن نیز در سیرجان واقع شده است. زمینه رنگ آن مشکی و بر وری هاله ها و خطوطی سفید رنگ قرار گرفته که موجب منحصر به فرد شدن نقش و نگار آن گردیده است.

کاربری چینی سیرجان مشکی در نمای بیرون نمای داخلی ساختمان است ولی عمدتا از ان در سنگفرش واحدهای مسکونی ،سرویس بهداشتی،دکوراسیون داخلی،دیواره های ساختمان و … استفاده می شود. در بین سنگ های چینی می توان چینی مشکی الیگودرز را مشابه آن دانست و در بخش محصولات مرتبط به معرفی این سنگ پرداخته ایم.در بازار این سنگ را با نام های دیگری چون چینی بلک وی یا فیوژن معرفی می کنند.

قیمت چینی سیرجان مشکی

از عواملی که بر قیمت فروش چینی سیرجان مشکی تاثیر گذار می باشند،می توان به ابعاد و ضخامت ان اشاره کرد.این چینی اصولا در ابعاد اسلب و تایل فرآوری می شود و از نظر ضخامت نیز به صورت استاندارد در ایران در ضخامت های 2 و 3 سانتی متر فرآوری می شود.اگر شما به دنبال خرید چینی مشکی سیرجان هستید،می توانید ان را در سنگبری های فعال در شهرک های صنعتی در استان های اصفهان،محلات و تهران بیابید. ما در ادامه سعی خواهیم کرد نمونه تصاویر بیشتری از این سنگ در اختیار شما قرار دهیم و همچنین نمونه تصاویر از پروزه ها اجرایی با این نوع چینی در همین بخش قرار خواهیم داد. ما را دنبال کنید و این محتوا ادامه دارد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما