لودینگ

سنگ چینی سیرجان سفید

در این بخش قصد داریم به معرفی یکی از سنگ های چینی بپردازیم که سالیان قبل به عنوان لوکس ترین سنگ بازار معرفی می شد،نام این سنگ چینی سیرجان سفید است.زمینه رنگی ان سفید به همراه خطوط طلایی و طوسی رنگ است  که از مشخصه های بارز آن از نظر ساختاری،وجود دانه های درشت و بلوری است. چینی سیرجان از حداقل جذب اب،مقاومت سایشی و ضربه بالا برخوردار بوده و مشخصه بارز دیگر آن نیز قابلیت عبور نور است که موجب محبوبیت آن گردیده است. از این چینی عمدتا در نمای داخلی ساختمان استفاده می شود که می توان به کف ساختمان،بدنه ساختمان،راه پله،آشپزخانه،حمام و سرویس بهداشتی و همچنین در نمای بیرون ساختمان نیز قابلیت استفاده دارد.

سیرجان سفید در ابعاد اسلب،تایل،پلاک،پله و فرشی فراوری می شود و پله چینی سیرجان از تقاضای بالاتری در بازار برخوردار است.قبلا نیز به این نکته اشاره کردیم،دلیل اصلی استفاده از سنگ ساختمانی،در طبیعی بودن آن است که موجب ایجاد حس آرامشی در فضای مربوطه خواهد شد و این خصوصیت در سنگ سیرجان همانند مرمر بیشتر است. در بازار این سنگ با برندهای دیگری مانند چینی سیرجان قدمگاه،چینی طلایی سیرجان و کریستال سیرجان نیز معرفی می شود و اگر این نام ها را در بازار مشاهده کردید،منظور همین چینی است.

قیمت خرید چینی سفید سیرجان

عواملی که می توان بر قیمت چینی سفید سیرجان تاثیر گذار دانست عبارت اند از :ابعاد،ضخامت و سورت بندی که در این میان  ابعاد و سورت بندی تاثیر بیشتری بر قیمت خواهند داشت. معدن این چینی در کرمان وقاع شده و عمده تولید آن نیز در سنگبری های فعال در شهرک های صنعتی اصفهان و تهران صورت می گیرد. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه فروش چینی سیرجان با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید. همچنین سعی خواهیم کرد تا تصاویر انواع سورت های آن را به همراه نمونه کار اجرایی را در ادامه در همین بخش قرار دهیم.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما