لودینگ

سنگ کریستال قروه

یکی دیگر از سنگ های برند معادن کردستان،کریستال قروه نام دارد.از نظر ساختاری مشابه چینی قروه است و دارای کریستال های بلوری،جذب آب پایین،استقامت و دوام بالا در برابر ضربه وسایش و شرایط آب و هوایی است.از نظر ظاهری کریستال قروه دارای زمینه رنگ سفید با خطوط و هاله های خاکستری و مشکی است که موجب ایجاد طرح و نقش منحصر به فرد بر روی سطح آن گردیده و دلیلی است بر آنکه از آن در طراحی دکوراسیون داخلی و نمای داخلی ساختمان به صورت یکدست استفاده شود.در ادامه سعی خواهیم کرد نمونه کارهای اجرایی از این کریستال قرار دهیم.

قیمت خرید کریستال قروه

از عواملی که می توان بر قیمت کریستال قروه تاثیر گذار دانست عبارت اند از:ابعاد،ضخامت و سورت بندی.عمده تولید این کریستال در ابعاد اسلب است و همانطور که در تصویرهای ارائه شده از این محصول مشاهده می کنید،تمامی زیبایی این سنگ در سایز بزرگ آن است و با تبدیل سایز اسلب به ابعاد ریزتر متوجه خواهید شد که آن نقش و طرح منحصر به فرد را از دست خواهد داد. اما در سایزهای پلاک،پله،فرشی و تایل نیز تولید می شود.

عمده تولید وفرآوری این کریستال در کارخانه های سنگبری فعال در شهرک های صنعتی اصفهان،محلات و تهران صورت می گیرد.شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه و چگونگی فروش کریستال قروه با کارشناسان ما در تماس باشید. در ادامه سعی خواهیم کرد نظرات شما کاربران را در مورد تجربه استفاده از این کریستال به همراه مزایا و معایب و تصاویر نمونه کارهای اجرایی آن قرار دهیم. ما را دنبال کنید.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما