لودینگ

آشنایی با تفاوت سنگ های مرمر و مرمریت

در بیشتر مواقع اکثریت کسانی که شناخت اندکی نسبت به سنگ های ساختمانی دارند،اصطلاح مرمر و مرمریت را یکسان تصور می کنند اما این دو نوع سنگ تفاوت های چشمگیری با همدیگر داشته و به ساده ترین شکل ممکن می توان به قابلیت عبور نور از مرمر به عنوان یک تفاوت اشاره کرد و در صورت عدم عبور نور از سنگ مربوطه،ان جز سنگ های مرمریت قرار خواهد گرفت.اما قبل از هر چیزی لازم است تا شما شناخت کلی از این دو نوع سنگ داشته باشید تا بدین وسیله به تفاوت های موجود پی ببرید.

سنگ های مرمریت

این نوع از سنگ از سنگ های آهکی اولیه شکل گرفته و به همین دلیل یکی از مشخصه های بارز آن نیز داشتن تنوع رنگ است که این قابلیت موجب شده تا هر گونه سلیقه ای را بتوان طراحی کرد و همین موضوع موجب شده تا تقاضا برای خرید این نوع سنگ نسبتا بالاتر باشد و به عنوان یکی از سنگ های پرمصرف در ساختمان نیز به شمار می آید. البته در این بین به خصوصیاتی از قبیل تنوع طرح،جذب حداقل آب،استحکام و دوام بالا در برابر ضربه و سایش نیز می توان اشاره کرد و شایان ذکر است مه عمده کاربری سنگ های مرمریت در نمای داخلی ساختمان تعریف شده است و البته در این بین برندهایی وجود دارد که قابلیت استفاده در نمای بیرونی ساختمان را نیز داشته که در این بین می توان به سنگ لاشتر اشاره کرد.

با توجه به درخواست های زیادی که جهت تهیه سنگ های مرمریت برای ما ارسال می شود،تقاضا برای خرید سنگ های مرمریت با زمینه روشن بیشتر است که در این بین می توان به برند سنگ هرسین به عنوان یکی از شناخته شده ترین برندها در سنگ های ساختمانی نام برد.

سنگ های مرمر

این نوع سنگ ها جز زیباترین و منحصر به فرد ترین سنگ های ساختمانی از نظر طرح،رنگ و بافت به شمار می آیند و همانطور که در پاراگراف ابتدایی نیز اشاره کردیم قابلیت عبور نور به عنوان منحصر به فردترین خصوصیت سنگ های مرمر در ایران به شمار می آیند.از تنوع رنگ های آن نیز می توان به سفید،سبز،مشکی ،پرتقالی ،ارغوانی و صورتی اشاره کرد.از سنگ های رمر عمدتا در فضای داخلی ساختمان استفاده می شود که از کاربردی ترین مکان ها نیز می توان به ورودی ساختمان،لابی ،کف و همچنین آشپزخانه و حمام اشاره کرد.

ما در این گروه به صورت تخصصی تر به تولید و توزیع سنگ های مرمر سبز با ابعاد اسلب می پردازیم و به شما پیشنهاد می کنیم جهت دریافت اطلاعات بیشتر از انواع سنگ مرمر سبز در اصفهان،به صفحه مربوطه مراجعه کنید. بسیاری این تصور را دارند که این قبیل از مرمرها تنها کاربری برای اماکن مذهبی را داشته اما باید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما