لودینگ

سنگ مرمریت ارزان از کجا بخریم؟

خرید سنگ مرمریت قیمت مناسب و ارزان در کاهش هزینه های تمام شده ساختمان نقش چشمگیری داشته و تاثیر مستقیم دارد. قطعا یکی از راه حل های کاهشی شدن قیمت تمام شده خرید سنگ مرمریت، مراجعه حضوری به کارخانه سنگبری است که تاثیر مستقیم دارد. اما قطعا مشکلاتی بر سر راه افراد وجود دارد.

کارخانه ها عمدتا از شهر دور می باشند و امکان خرید حضوری از بخش تولیدی سخت می شود. به خصوص برای شهرستان های غیر از اصفهان این موضوع بیشتر نقش دارد.

اکثر خریداران جهت خرید مرمریت ارزان قیمت به فروشگاه های فروش سنگ مراجعه می کنند. به شما در این محتوا خواهیم گفت که چگونه و از کجا مرمریت ارزان قیمت بخرید. همچنین معرفی از انواع سنگ های مرمریت قیمت مناسب در بازار برای شما خریداران خواهیم داشت. تا انتها این محتوا از وب سایت سنگ ایران با ما همراه باشید.

انواع مرمریت قیمت مناسب در بازار

از انواع سنگ های مرمریت با قیمت پایین یا همان قیمت مناسب می توان به برندهای زیر اشاره کرد که عبارت اند از:

  1. مرمریت آباده: قیمت مرمریت آباده نسبت به تنوع و بازه رنگی که دارد بسیار قابل توجه است.
  2. مرمریت اداوی
  3. مرمریت فراز
  4. مرمریت کوثر
  5. مرمریت صلصالی

آیا مرمریت ارزان قیمت بی کیفیت است؟

در پاسخ به سوال بالا، باید گفت خیر. سنگ های مرمریت از نظر برند معادن تنوع بالایی دارند و ارزان بودن تعدادی از آن ها تاثیرگذار دانست. فاکتورهای متعددی را می توان بر قیمت مناسب بودن آنها تاثیرگذار دانست که از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت سنگ خام
  • هزینه فرآوری کمتر
  • متراژ نسبت به هر تن بالاتر

تولید کنندگان مرمریت ارزان قیمت

اگر به دنبال خرید سنگ مرمریت قیمت مناسب در بازار هستید باید به سراغ کارخانه های سنگبری روید که در زمینه تولید مرمریت آباده و اداوی فعالیت دارند. در استان اصفهان می توانید به این مناطق مراجعه کنید:

  • شهرک صنعتی رضوانشهر
  • شهرک صنعتی محمودآباد

کلام آخر

زمانی که از یک سنگ مرمریت به عنوان سنگ ارزان قیمت نام برده می شود منظور کیفیت پایین آن مرمریت نبوده بلکه از نظر کیفی هم سطح سایر سنگ های مرمریت آن کارخانه فرآوری شده و تنها تفاوت را در سورت بندی آن از نظر رنگ بندی می توان مطرح کرد.

اما یک سری معادن هستند که از نظر قیمت نسبت به سایر سنگ های مرمریت قیمت مناسب به شمار می آیند زیرا هزینه کوپ معدن و همچنین هزینه فرآوری آن نسبتا مناسبتر است و برای مثال می توان به تفاوت سنگ آباده با سنگ دهبید اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما