لودینگ

انواع سنگ مرمریت کرم روشن

سنگ های مرریت عمدتا به دلیل داشتن تنوع رنگ شناخته می شود که یکی از رنگ های محبوبی که از تقاضا بالایی در بین خریداران برخوردار است مرتبط به زمینه رنگ کرم روشن آن است و ما نیز در این بخش قصد داریم تا معرفی از انواع سنگ مرمریت کرم روشن داشته باشی،پس تا انتها با ما همراه باشید.

مرمریت کرم روشن

سنگ های مرمریت از دسته سنگ های ظریف به شمار می آیند که در استفاده و بهره وری از آن کاملا اید دقت داشته باشید و قبل از خرید به نکاتی که در ادامه لیست می کنیم توجه ویزه ای داشته باشید که عبارت اند از:

 • توجه به نوع کاربری: اهمیت بالایی دارد که از سنگ مرمریت مربوطه در کدام بخش از ساختمان قصد استفاده دارید.اکثریت سنگ های ساختمانی تنها قابل استفاده در فضای داخلی ساختمان بوده اما وجود دارد تعدادی از برندهای بازار که علاوه بر قابلیت استفاده در فضای بیرونی،قابلیت استفاده در فضای داخلی ساختمان را نیز دارد که در این بین می توان به سنگ لاشتر اشاره کرد. در رابطه با فضای داخلی نیز کاملا اهمیت دارد که مرمریت را قصد دارید در کف ساختمان،پارکینگ،راه پله یا بدنه ساختمان استفاده کنید. مرمریتی که در راه پله مورد استفاده می شود باید از مقاومت بالایی در برابر ضربه و سایش برخوردار باشد زیرا این بخش نسبتا از تردد بالاتری برخوردار است که ما به شما استفاده از سنگ هرسین را پیشنهاد می کنیم.
 • توجه به ابعاد
 • توجه به رنگ
 • بودجه در نظر گرفته شده برای پروژه

خرید انواع مرمریت کرم روشن

یکی از چالش هایی که پیش روی اکثریت خریداران وجود دارد شناخت و آگاهی قبل از خرید مرمریت کرم روشن است. برای بسیاری این سوال وجود دارد که چه معادنی در ایران در این زمینه فعالیت دارند که در این بین می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • مرمریت هرسین : این مرمریت جز شناخته شده ترین سنگ های مرمریت با زمینه رنگ کرم روشن است. معادن آن در کرمانشاه قرار گرفته و با توجه به استحکام و مقاومت بالا در برابر ضربه ،سایش و شرایط آب و هوایی به عنوان بهترین گزینه جهت استفاده در کف و راه پله ساختمان است.
 • مرمریت دهبید: جز سنگ های مرمریت لاکچری بازار است. از برندهای مطرح آن نیز می توان به دهبید زارع؛شایان و آرین اشاره کرد. رنگ کرم روشن آن از تقاضا بالاتری نسبت به زمینه رنگ های کرم و کرم بژ برخوردار است.
 • مرمریت خوی
 • مرمریت آباده: این نوع مرمریت دارای تنوع رنگ کرم و زیتونی است، اما عمدتا آنرا با زمینه رنگ کرم روشن معرفی میکنند و شما می توانید جهت دریافت قیمت مرمریت آباده به بخش مربوطه مراجعه کنید.
انواع مرمریت کرم

قیمت خرید انواع سنگ مرمریت کرم

سنگ های مرمریت از تنوع بالایی از نظر رنگ برخوردار هستند و در این بخش قصد داریم تا به صورت تخصصی به معرفی انواع سنگ مرمریت کرم در بازار بپردازیم.قبل از اینکه به ادامه شرح مسئله پرداخته باشیم لازم می دانم تا این موضوع را مطرح کنم که دسته بندی سنگ های مربوطه بر اساس برند معادن است. سنگ های مرمریت با توجه به خصوصیات و پارامترهای کیفی که دارند عمدتا در نمای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند و در این بین تمامی برندهای مرمریت موجود با زمینه رنگ کرم تنها در نما داخلی ساختمان استفاده می شوند که به جزئیات آن ها خواهیم پرداخت.

انواع مرمریت کرم

همانطور که در پاراگراف ابتدایی شرح دادیم ما در این بخش دسته بندی را بر اساس برند معادن انجام می دهیم که این لیست عبارت اند از:

 1. مرمریت کرم آباده : معادن این مرمریت در شیراز واقع شده و عمدتا زمینه رنگ آن مایل به کرم بوده و در ابعاد پلاک و تایل فرآوری می شود.مرمریت کرم آباده جز آن قبیل سنگ هایی است که تنها قابلیت استفاده در فضای داخلی ساختمان را داشته و سعی کنید از استفاده آن در پارکینگ و راه پله خودداری کنید و عمدتا از آن در بدنه نمای داخلی استفاده می شود.
 2. مرمریت کرم دهبید: جز لاکچری ترین برندهای بازار به شمار می آید و معادن آن در شیراز قرار گرفته و به همین دلیل آن را با برند مرمریت دهبید شیراز نیز معرفی می کنند.
 3. مرمریت کرم اداوی
 4. مرمریت کرم کرمان
 5. مرمریت کرم صلصالی: معدن این سنگ در خوروبیابانک اصفهان قرار دارد و دارای رگه هایی به صورت نوار قلبی است و همین طرح و الگو موجب منحصربه فرد شدن آن گردیده است.در بازار عمدتا از آن با نام سنگ صلصالی نیز نام برده می شود.
 6. مرمریت کرم ارومیه
 7. مرمریت کرم خوی

عمده فرآوری سنگ های مرمریت در مناطق صنعتی اصفهان و تهران صورت می گیرد و اگر شما قصد خرید این نوع سنگ مرمریت را در شهرک های صنعتی محمودآباد و رضوانشهر دارید،می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و به صورت مستقیم به خرید سنگ مربوطه از کارخانه سنگبری بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما