لودینگ

بازار سنگ مرمریت ایران

کشور ایران دارای معادن متنوعی از سنگ مرمریت است. آمارها نشان می دهد که ایران بعد از کشورهای ایتالیا، چین و هند در جایگاه چهارم سنگ های ساختمانی است و همین موضوع موجب پررنگ شدن نقش بازار سنگ مرمریت ایران در بازارهای جهانی دارد و همواره خریداران زیادی از سایر کشورهای دنیا جهت خرید مرمریت به ایران مراجعه می کنند و نکته ای که حائز اهمیت است متاسفانه اکثریت خریداران صرفا جهت خرید سنگ خام مراجعه می کنند. در این بخش ما قصد داریم به معرفی بازار سنگ فروشی مرمریت به خریداران داخلی بپردازیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

بازار سنگ مرمریت ایران

عمده تولید و فرآوری سنگ های مرمریت در ایران در استان های اصفهان، تهران، شیراز، یزد و محلات صورت می گیرد که از جمله شهرک های صنعتی مطرح آن ها نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بازار سنگ مرمریت اصفهان: استان اصفهان با دارا بودن 4 شهرک تخصصی فعال در زمینه تولید سنگ به نام های شهرک های صنعتی رضوانشهر، منطقه صنعتی دولت آباد و منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد و محمودآباد به عنوان یکی از بزرگ ترین قطب های تولید سنگ مرمریت در ایران به شمار می آید. شایان ذکر است که در این بین اشاره ای نیز به برند صلصالی در اصفهان داشت که عمده تقاضا جهت خرید مرمریت صلصالی در اصفهان است.
  • بازار سنگ مرمریت تهران: از جمله شهرک های فعال در زمینه فرآوری سنگ ساختمانی در تهران می توان به شهرک های شمس آباد، حسن آباد و شهرسنگ اشاره کرد.

اگر شما قصد دارید تا برای ساختمان خود سنگ مرمریت تهیه کنید قطعا با چالش تنوع رنگ آن مواجه هستید. از محبوب ترین رنگ های موجود آن نیز می توان به زمینه رنگ های کرم، مشکی و سفید اشاره کرد که برای هر کدام معادن مطرح وجود دارد. از مطرح ترین سنگ های مرمریت در ایران نیز می توان به سنگ مرمریت آباده، هرسین و اداوی اشاره کرد و شما می توانید جهت دریافت قیمت مرمریت آباده با کارشناسان ما در تماس باشید. در پایان نیز به این نکته اشاره کنیم که عمده کاربری سنگ های مرمریت در نمای داخلی ساختمان است و البته هر چند وجود دارد برندهای محدودی که علاوه بر قابلیت استفاده در نمای داخلی می توان از آن ها در نمای بیرونی ساختمان نیز استفاده کرد که از مطرح ترین آن ها می توان به مرمریت لاشتر اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما