لودینگ

انواع سنگ مرمریت کف ساختمان

در این بخش معرفی از سنگ های مرمریت قابل استفاده در کف ساختمان خواهیم داشت. سعی کرده ایم برندهای عنوان شده را به همراه تصویر و توضیحات تکمیلی هر کردام، در این بخش به شما ارائه دهیم. تا انتها این مقاله از وب سایت سنگ ایران با ما همراه باشید.

سنگ های مرمریت برای کف ساختمان

لیست سنگ های مرمریت برای کف ساختمان

از انواع سنگ های مرمریت موجود در بازار، میتوان به موارد زیر اشاره کرد که عبارت اند از:

  1. مرمریت کف آباده: سنگ آباده از معادن آباده شیراز استراج میشوند. زمینه رنگ آن دارای بازه رنگ کرم، صورتی و زیتونی است. عمدتا در ابعاد 60*60، 50*50، 40*40 و فرشی فرآوری میشود.
  2. مرمریت صلصالی کف: این مرمریت از معادن خوروبیابانک استخراج می شود. دارای زمینه رنگ کرم روشن و کرم با رگه های قرمز رنگ با طرح نوار قلبی است. علاوه بر ابعاد فلرشی، این سنگ در سایز اسلب نیز فرآوری و قابلیت استفاده در کفپوش ساختمان را خواهد داشت.
  3. مرمریت هرسین کف: این سنگ از معادن کرمانشاه استخراج میشود. زمینه رنگ آن مایل به سفید است. استحکام و دوام آن نسبت به سایر سنگ های ساختمانی موجود در بازار بیشتر است.
  4. مرمریت چهرک کف: این سنگ از معادنی در نزدیکی شیراز و یزد استخراج میشود. زمینه رنگ آن کرم زیتونی است. نسبت به سنگ های مرمریت نام برده، از استقامت بیشتری برخوردار است.
  5. مرمریت کف دهبید: این سنگ از معادن صفاشهر شیراز استخراج میشود. زمینه رنگ آن کرم و کرم روشن است. یکی از لوکس ترین سنگ های مرمریت موجود در بازار در جهت پوشش کف ساختمان است.
  6. مرمریت کف اداوی: زمانی که صحبت از برند اداوی می شود اولین نکته ای به ذهن خریدار می آید، تهیه سنگ ارزان قیمت است و در مرحله دوم نیز زمینه رنگ کرم و صورتی آن است. این مرمریت در ابعاد فرشی و 40 در 40 عمدتا تولید می شود و یکی از گزینه های پر مصرف جهت استفاده در کفپوش داخلی ساختمان است.
  7. مرمریت کف لاشتر: زمینه رنگ مرمریت لاشتر مایل به طوسی تیره و مشکی است که رگه های سفید رنگی بر روی سطح آن قرار گرفته و اگر قصد دارید به ارائه یک کفپوش لاکچری در ساختمان خود بپردازید، می توانید از این گزینه استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما