لودینگ

سنگ مرمر کف

سنگ های ساختمانی از تنوع و کاربری های متعددی برخوردار می باشند و ما در این بخش قصد داریم به معرفی چندین برند مطرح مرمر به عنوان سنگ مرمر کف بپردازیم، پس تا انتها با ما همراه باشید. اما قبل از اینکه به ادامه مبحث بپردازیم لازم می دانم تا به این نکته اشاره کنم که ما سنگ های مرمر معرفی شده را بر اساس تنوع رنگ دسته بندی کرده ایم.

سنگ های ساختمانی به عنوان یکی از مصالح ساختمانی مقاوم و زیبا جهت استفاده در کف ساختمان به شمار می آیند و علاوه بر کاربری آن ها در بدنه نمای بیرونی می توان عمده کاربری آن ها را در کف ساختمان جویا شد. سنگ مرمر یکی از آن قبیل سنگ های ساختمانی است که کاربری آن در کف ساختمان های لوکس و لاکچری تعریف شده و علاوه بر آن از عمده خصوصیاتی که می توان برای این سنگ مطرح کرد عبارت اند از: مقاومت بالا در برابر ضربه و سایش، حداقل جذب آب، قابلیت عبور نور و تنوع طرح و رنگ، اما آن خصوصیتی که موجب شده تا سنگ مرمر توسط اکثر طراحان استفاده شود مرتبط به حس آرامش و لاکچری بودنی است که در ذات این سنگ وجود دارد.

سنگ مرمر کف

قیمت سنگ مرمر کف

عوامل و پارامترهای متعددی را می توان بر قیمت سنگ مرمر کف تاثیر گذار دانست که از مهمترین آن ها می توان به پارامترهایی از قبیل برند معدن، رنگ، ابعاد، ضخامت و کیفیت فرآوری اشاره کرد. سنگ های مرمر عمدتا در سایز اسلب فرآوری می شوند اما این قابلیت برای آن ها وجود دارد تا در سایزهای تایل وفرشی نیز تولید شوند و سایز اسلب نسبت به سایر ابعاد از قیمت بالاتری برخوردار است. از نظر رنگ بندی این سنگ عمدتا در رنگ های سبز، سفید، صورتی و پرتقالی تولید می شود و از نظر قیمت، مرمر سفید از قیمت بالاتری برخوردار است. شما می توانید جهت دریافت قیمت مرمر سفید با ما در تماس باشید. ما آمادگی داریم خدمات خود را به صورت مستقیم به شما خریداران در شهرهای تهران و اصفهان ارائه دهیم. در زمان های گذشته اکثریت پادشاهان خواهان استفاده از سنگ های مرمر در سنگفرش عمارت خود بودند و همچنین در اکثریت اماکن زیارتی و مذهبی از این سنگ به عنوان گزینه اصلی جهت استفاده نام برده می شود اما امروزه استفاده از آن فراگیرتر گردیده و به استفاده از آن در سایر ساختمان ها نیز پرداخته می شود.

سنگ مرمر سبز و سفید در کف ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما