لودینگ

نصب وکاربرد انواع سنگ اسلب در کف ساختمان

در بخش های قبلی به معرفی سنگ اسلب و کاربری آن در دکوراسیون داخلی ساختمان پرداخیتم و در حال حاضر قصد داریم بررسی کاربرد سنگ اسلب در کف ساختمان بپردازیم. شاید اکثریت شما در ساختمان هایی که حضور یافته اید، متوجه استفاده از سنگ های ساختمانی در کف ساختمان آنجا شده اید و اگر به ابعاد به کار رفته دقت کرده باشید، قطعا متوجه شده اید که نهایتا از سایز 80*80 بهره برده شده باشد. شما نیز به خلا حفظ ساختار طرح سنگ پی برده اید که از خرد کردن سنگ به ابعاد ریزتر، پدید آمده و فرآوری آن در ابعاد اسلب بخشی از مسیر بوده و در بخش دیگر نیاز است تا به جای استفاده از سنگ های تایل در کف ساختمان، از سنگ اسلب در کف ساختمان استفاده گردد.

اولین چالشی که بساری از پیمانکاران مطرح می کنند، سختی جابجایی آن بوده است. در جواب این چالش باید ذکر کرد که پالت بندی سنگ های اسلب، هیچ مشکلی در جابجایی آن نبوده و تجربه نشان داده که ابعاد اسلب از کمترین آسیب نسبت به ابعاد تایل برخوردار می باشند. بسیاری از انها سختی نصب سنگ اسلب در کف ساختمان را به عنوان یک مشکل اساسی مطرح می کنند. آری، نصب اسلب کف ساختمان متفاوت از نصب سنگ های تایل بوده و نیاز به تخصص و مهارت کافی است. آیا با تجربه و آموزش نمی توان به این هدف دست یافت. آری، باید افراد فعال در این حوزه این مهارت را به عنوان یک نیاز اساسی در نظر گرفته، زیرا آمار نشان از افزایش تقاضا جهت خرید سنگ اسلب در بازار داخلی می دهد و این از نیاز به این مهارت و شاید در آینده به عنوان یک گزینه اصلی جهت دریافت پروژه باشد. در ادامه سعی خواهیم کرد به بررسی قیمت خرید و فروش انواع سنگ اسلب کف بپردازیم و باید به این نکته نیز اشاره داشته باشیم که با توجه به کاربری سنگ های ساختمانی ما در این بخش تنها به بررسی سنگ های ساختمانی مرمریت ، چینی، مرمر، تراونیکس، کریستال و گرانیت مورد استفاده در کف ساختمانی می پردازیم.

سنگ اسلب مرمر سفید و سبز در کف ورودی ساختمان

انواع سنگ اسلب برای کف ساختمان

تیتر انتخابی بسیار کلی است. این که چه سنگ های ساختمانی در ابعاد اسلب برای کف ساختمان مناسب هستند کاملا یک بحث تخصصی است و پرداختن به تمامی جزئیات در یک محتوا شدنی نیست و برای همین قصد داریم تا ما در این بخش اشاره ای کوتاه به برندهای پرکاربرد در این بخش از ساختمان داشته باشیم که به شرح زیر می باشند:

با تمامی مواردی که ذکر شد این سوال را باید پرسید که در معماری ساختمان‌های کشورهای جهان اول چگونه از سنگ ساختمانی در ابعاد اسلب استفاده می شودو چرا؟ آری، آنها به این موضوع پی برده اند که انسان سنگ را به دلیل طبیعی بودن دوست داشته و آن چه موجب زیبایی بیشتر آن می شود، وجود طرح ها و نقش های ناسازگاری است که مانند یک قاب تصویر، بیانگر زیبایی طبیعی آن است. حال اگر از این چرخه جدا شویم به نوعی از اصلی ترین ویژگی سنگ ساختمانی دور شده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما