لودینگ

سنگ دیوار پارکینگ

قطعا برای شما نیز انتخاب و شناخت انواع سنگ نما پارکینگ یک چالش بوده است. ماندگاری و دوام سنگ های ساختمانی بر اساس علم و تجربه معمار و مهندس پروژه نسبت به سنگ های ساختمانی است و در این بخش ما نیز قصد داریم تابه صورت تخصصی تر به بررسی سنگ دیوار پارکینگ بپردازیم. اولین فاکتوری که در انتخاب باید به آن توجه کنید، شناخت کاربری های سنگ مورد نظر در ساختمان است. سنگ ها بر اساس خصوصیاتی که دارند در دسته های متنوعی تقسیم می شوند و عمدتا بیشتر از سنگ های گرانیت و مرمریت در نمای داخلی ساختمان استفاده شده اما در این مورد می توان از سنگ های تراورتن نیز در دیوار پارکینگ ساختمان استفاده کرد.

سنگ دیوار پارکینگ

انتخاب سنگ برای نمای پارکینگ

دلایل متعددی وجود دارد که چرا ما از سنگ برای دیوار پارکینگ استفاده می کنیم. از مهمترین این دلایل می توان به مقاومت بالا، زیبایی چشمگیر، عایق بودن صوتی و حرارتی و راحتی در تمیز کاری و شستشو اشاره کرد. اکثریت طراحان داخلی، نمای پارکینگ را جزئی از زیبایی دکوراسیون داخلی ساختمان می دانند زیرا در سبک معماری جدید، پارکینگ به عنوان اولین ورودی یک ساختمان به شمار می آید و نماینگر سلیقه شما نسبت به سایرین در اولین برخورد است. توجه داشته باشید که دیوار پارکینگ گرچه در یک فضای سرپوشیده قرار دارد اما معیارهای آن نیز تا حدودی با سنگ انتخابی فضای داخلی ساختمان متفاوت بوده و تا حدودی اشتراکاتی با سنگ مورد استفاده در فضای بیرونی ساختمان دارد.

از نظر رنگ انتخابی در این بخش ما به شما پیشنهاد می کنیم از سنگ های با زمینه رنگ روشن استفاده کنید زیرا این فضا با توجه به داشتن ارتفاع کوتاه تر و نور کم، انتخاب رنگ روشن موجب بزرگ جلوه دادن بیشتر فضا مربوطه خواهد شد. در این رابطه ما به شما مرمریت آباده را پیشنهاد می دهیم و البته اگر شما قصد دارید از سنگ تراورتن با قیمت مناسب استفاده کنید می توانید به استفاده از تراورتن شکلاتی بپردازید.

سنگ مرمریت سفید برای نما پارکینگ

قیمت خرید سنگ دیوار پارکینگ

سنگ های ساختمانی در بخش قیمت گذاری به عوامل متعددی وابسته هستند و در این بین از عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ دیوار پارکینگ می توان به نوع سنگ، رنگ، درجه بندی، ابعاد، ضخامت و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد. به صورت استاندارد از سنگ های ساختمانی با عرض 40 سانتی متر در دیوار پارکینگ استفاده می شود اما می توان در این مورد استثناهایی نیز قائل شد و آن نیز استفاده از ابعاد  30 طولی و35  طولی است که نسبتا از قیمت کمتری برخوردار هستند. شما می توانید جهت دریافت قیمت، با کارشناسان ما در تماس باشید. جهت خرید مستقیم انواع سنگ دیوار پارکینگ در شهرهای اصفهان و تهران با ما در تماس باشید.

انواع سنگ ساختمانی مورد استفاده برای بدنه پارکینگ

برای این بخش از پارکینگ گزینه های بیشتری وجود دارد و ملاک شما جهت انتخاب محدودیت کمتری دارد. اما این تنوع خود به یک چالش برای خریداران تبدیل شده و کار را برای اکثریت آنها سخت کرده است. به همین دلیل ما بر آن شدیم تا معرفی هر چند کوتاه از تعدادی برند پرتقاضا در بین سنگ های ساختمانی برای شما داشته باشیم که عبارت اند از:

  • مرمریت صلصالی : معدن این مرمریت در منطقه خوروبیابانک اصفهان قرار گرفته و به همین دلیل از آن با برند سنگ صلصالی اصفهان نیز نام برده می شود. دارای زمینه رنگ کرم با خطوط نوار قلبی قرمز رنگ آن موجب شده تا نقش و طرح منحصر به فردی داشته باشد.
  • مرمریت هرسین: معدن این برند در کرمانشاه قرار گرفته و زمینه رنگ آن نیز روشن و مایل به سفید است.
  • مرمریت آباده: دارای زمینه رنگ کرم و زیتونی است و معدن آن نیز در آباده شیراز قرار گرفته و به نسبت از قیمت مناسبتری برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما