لودینگ

شهرک صنعتی سنگ رضوانشهر

در این محتوا قصد داریم به بررسی شهرک سنگ رضوانشهر بپردازیم. شما در این مقاله با موقعیت جغرافیایی این شهرک صنعتی آشنا شده و به شما خواهیم گفت که چه نوع سنگ های ساختمانی در شهرک سنگ رضوانشهر فرآوری می شوند. همچنین تا حد امکان، لیستی از کارخانه های سنگبری واقع در این شهرک به شما ارائه می کنیم.. تا انتها این مقاله از وب سایت سنگ ایران با ما همراه باشید.

کارخانه های سنگبری شهرک صنعتی سنگ رضوانشهر اصفهان

شهرک سنگ رضوانشهر کجاست؟

ابتدا باید به موقعیت جغرافیایی این شهرک بپردازیم. این شهرک صنعتی در شهرستان تیران و کرون واقع در استان اصفهان قرار گرفته است. در غرب استان اصفهان، همسایگی شهرکرد است. از دیگر شهرستان های شناخته شده اطراف این شهرک، می توان به شهرستان نجف آباد اشاره کرد که در فاصله 25 الی 30 کیلومتری آن قرار گرفته است. اگر قصد مسیریابی و آمدن به این شهرک را دارید، می توانید در نرم افزارهای مسیریاب داخلی و خارجی نام شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان را جستجو کنید و به راحتی به مقصد خود بیایید.

شهرک سنگ رضوانشهر

لیست سنگبری های شهرک صنعتی رضوانشهر

تعداد سنگبری های فعال در شهرک صنعتی اسفیدواجان، بیش از 360 عدد است و تنها تعدادی از واحدهای سنگبری برند را در این بخش آورده ایم که عبارت اند از:

 • مجموعه فرآوری سنگ الوان
 • سنگبری الوان نما
 • سنگبری پیشوا سنگ
 • سنگبری برداران ضیایی
 • سنگبری سعید
 • سنگبری نپال
 • سنگبری اعتماد
 • سنگبری کسری

تنوع سنگ ساختمانی در شهرک سنگ رضوانشهر

از نظر تنوع سنگ، تمامی سنگ های ساختمانی موجود در بازار در این شهرک فرآوری می شوند اما شاید از نظر حجم تولید و تعداد سنگبری های فعال در زمینه تولید سنگ های موجود، می توان به ترتیب به لیست زیر اشاره کرد که عبارت اند از:

 1. مرمریت آباده
 2. مرمریت صلصالی
 3. مرمریت اداوی
 4. تراورتن یزد
 5. تراورتن کاشان
 6. تراورتن عباس آباد
 7. تراورتن دره بخاری
 8. تراورتن حاجی آباد
 9. چینی الیگودرز
 10. چینی ازنا
 11. چینی قروه

نتیجه گیری:

در این محتوا شما با لیست سنگ ها و سنگبری های فعال در شهرک سنگ ساختمانی رضوانشهر آشنا شدید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این شهرک می توانید با ما در تماس باشید. اگر قصد خرید حضوری و یا آنلاین از این شهرک صنعتی دارید، می توانید به سنگبری پیشوا در خیابان چهارم مرکزی مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما