لودینگ

خرید سنگ ساختمانی دیوار

سنگ های ساختمانی کاربری های متعددی دارند و یکی از عمده ترین موارد استفاده آنها، کاربرد در فضای دیوار است و به همین دلیل آنرا با سنگ دیوار نیز در بازار معرفی می کنند. انتخاب سنگ ساختمانی جهت پوشش دیوار ساختمان نقش به سزایی در زیبایی آن بنا دارد و به بخش های مختلفی تقسیم می شود که در ادامه به بررسی تک تک آن ها خواهیم پرداخت.

سنگ ساختمانی مناسب برای دیوار

انواع سنگ دیوار

ما نمای دیوار داخلی و خارجی ساختمان را داریم و جهت پوشش آن از متریال های ساختمانی متعددی در این سال ها استفاده شد و هیچ کدام جایگزین سنگ های ساختمانی نگردید. از مزیت هایی که موجب شده تا سنگ ساختمانی به عنوان بهترین متریال جهت پوشش نما دیوار باشد، می توان به عایق صدا و حرارت، تنوع طرح و رنگ، طبیعی بودن، مقاومت و دوام بالا، سازگاری با شرایط آب و هوایی متفاوت و سایر خصوصیات مشابه است.

سنگ دیوار

سنگ برای دیوار راه پله

راه پله جز فضاهای داخلی ساختمان به شمار می آید و سنگ انتخابی باید ضد خش و به آسانی مورد شستشو قرار گیرد. البته براقیت و طبیعی بودن نیز اهمیت دارد. سنگی را انتخاب کنید که در فرآوری آن از کمترین مواد رزین و اپوکسی استفاده شده باشد، زیرا بدین طریق تا حدودی از طبیعی بودن خارج می شود. از جمله سنگ های مناسب برای دیوار راه پله می توان به انواع سنگ های مرمریت(هرسین، آباده، اداوی، چهرک و صلصالی)، چینی(ازنا، الیگودرز و قروه) و گرانیت(نطنز، نهبندان، زاهدان و یزد) اشاره کرد. ما به شما پیشنهاد می کنیم ارزیابی نیز از سنگ صلصالی و همچنین مرمریت کرم آباده داشته باشید.

سنگ کاربردی در دیوار پارکینگ

پارکینگ جز آن بخش هایی است که از تردد بالای وسائل نقلیه برخوردار است و انچه در مرحله نخست اهمیت دارد، آسانی در شستشو و زمینه رنگ روشن ان است. به صورت کلی در این بخش از سنگ های گرانیت، چینی و مرمریت های نام برده در بخش بالا استفاده می شود.

سنگ های کاربردی در دیوار حیاط و نمای بیرون

انتخاب سنگ ساختمانی مناسب برای این بخش بسیار اهمیت دارد، زیرا این فضا در معرض دید بازدید کنندگان قرار دارد و طراحی شیک و جذاب آن تاثیر به سزایی در ارزش ساختمان دارد. به صورت تیتر وار به چند برند مطرح آن خواهیم پرداخت. ما سنگ تراورتن را به عنوان بهترین گزینه جهت استفاده در دیوار حیاط و همچنین نمای بیرون ساختمان می دانیم که در این بین می توان به تراورتن شکلاتی یزد، تراورتن عباس آباد، تراورتن تکاب، تراورتن دره بخاری و تراورتن کرم یزد اشاره ای داشت.

سنگ دیوار سالن

سنگ برای دیوار سالن پذیرایی

کمتر مشاهده شده که از سنگ ساختمانی در پوشش دیوار سالن پذیرایی ساختمان استفاده گردد،اما اگر شما قصد استفاده از سنگ در این بخش را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم تا از استفاده سنگ های گرانیت وتراورتن خودداری کنید و به جای آن ها می توانید از سنگ های مرمریت ،چینی و مرمر استفاده کنید تا بدین وسیله به ایجاد یک فضای لاکچری و مدرن بپردازید.

نتیجه گیری:

در این بخش تا حد امکان به بررسی انواع سنگ های مورد استفاده در دیوار ساختمان پرداختیم و با توجه به این که فضای داخلی یا خارجی است می توان از گزینه های متعددی نام برد. یکی از سوالات پرتکراری که توسط کاربران برای ما ارسال می شود در رابطه با قیمت و همچنین تصاویر نمونه کار است که ما قصد داریم در ادامه به شرح کامل آنها بپردازیم.

همچنین به این نکته توجه داشته باشید که شناخت سنگ های ساختمانی کاملا یک موضوع تخصصی است و نیازمند سالها تجربه و دانش است و این که کدام نوع سنگ برای کدام قسمت از ساختمان شما مناسب است خود مسئله ای پیچیده است و نیازمند است که شما حتما از کارشناس با تجربه قبل از اینکها اقدام به انتخاب و خرید کنید، کمک بگیرید و از نظرات آنها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما