لودینگ

سنگ ساختمانی برای استفاده در کف آسانسور

سنگ های ساختمانی در سال ها با پیشرفت ماشین الات و روز کارآمدن و استفاده از تکنولوژی در فرآوری آن موجب شده تا کاربری آن برای نمای داخلی و نمای بیرونی ساختمان، نقش خود را در بخش های دیگر نیز نشان دهد. یکی از کاربری های جدید، سنگ کف آسانسور است. شاید این مسئله برای شما سوال باشد که آیا می توان سنگی را پیدا کرد که حداقل دارای ابعاد 120 در 120 باشد و دوما سبک نیز باشد. اکثریت شما این طرز فکر را دارید که سنگ ساختمانی از نظر وزنی سنگین است. با روز کار آمدن خطوط اسلب بری در کارخانه های سنگبری ،این امکان فراهم شد تا هر نوع سنگ ساختمانی قابلیت فرآوری در ابعاد اسلب را داشته باشد.

سنگ اسلب کاربردی در کف آسانسور

موضوع مرتبط: سنگ های اسلب را کاملا در بخش مربوطه شرح داده ایم،عمده فرآوری این ابعاد در اصفهان صورت می گیرد و شما می توانید جهت دریافت لیست تولیدکنندگان سنگ اسلب در اصفهان با ما در تماس باشید.

این خصوصیت موجب شده تا هر سایزی و سفارشی که برای کف آسانسور نیاز داشته باشید به راحتی قابل تامین باشد. قبلا نیز اشاره کردیم که سنگ های ساختمانی از تنوع مرمریت، گرانیت، مرمر، تراورتن، چینی و غیره برخوردار بوده ولی عمدتا از مرمریت، مرمر، چینی و گرانیت به عنوان سنگ کف اسانسور استفاده می کنند. سنگ های مرمریت در این بین از تنوع رنگ بالایی برخوردار هستند که می توان به سفید، مشکی، کرم زیتونی و … اشاره کرد. در مجموعه مرمریت لاشتر و چینی ازنا از تقاضای بالاتری به نسبت جهت استفاده در کف آسانسور برخوردار است، زیرا این مرمریت به نسبت از استحکام و دوام بالایی در برابر سایش و ضربه برخوردار است.

عمده تولید سنگ های ساختمانی در شهرهای اصفهان، تهران و محلات صورت می گیرد و شما میتوانید با مراجعه به واحدهای تولیدی مجهز به خطوط اسلب در این شهرک هابه تهیه سنگ مورد نظر خود بپردازید. در ادامه به بررسی عوامل تاثیر گذار بر قیمت سنگ کف آسانسور نیز خواهیم پرداخت.

محاسبه قیمت سنگ مورد استفاده در کف آسانسور چگونه است؟

اگر به دنبال استفاده از سنگ ساختمانی جهت پوشش کفپوش آسانسور ساختمان خود هستید باید به دنبال سنگ های ساختمانی با سایز اسلب باشید و همین موضوع موجب می شود تا اولین فاکتور تاثیرگذار بر قیمت یعنی ابعاد حذف گردد و فیلدهای تاثیرگذار محدود به عواملی چون رنگ و نوع سنگ ساختمانی باشد. برای نمونه قیمت سنگ مرمر با قیمت سنگی مانند چینی ازنا کاملا متفاوت بوده و نوع چینی نسبت به مرمر از قیمت کمتری برخوردار است. البته شایان ذکر است که باید برند معادن را نیز بر روی بازه قیمتی تاثیرگذار دانست و تمامی آنها نیازمند شناخت کلی شما نسبت به تمامی سنگ های ساختمانی موجود در بازار است و شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما