لودینگ

استفاده از سنگ ساختمانی برای نما خانه ویلایی

بنابر درخواستی که بسیاری از کاربران از ما در این وب سایت داشته اند، سعی خواهیم کرد به معرفی سنگ های ساختمانی بر اساس دسته بندی کاربری آنها بپردازیم. ابتدا با سنگ نما خانه ویلایی شروع خواهیم کرد. ساختمان ویلایی به خانه ای اشاره دارد که ساختمان یک یا دو طبقه به همراه فضای سبز نسبتا بزرگ است. عمدتا این نوع ساختمان ها در منطقه شمالی ایران قرار دارد و حال یکی از یبایی های آن نیز داشتن معماری همسان با طبیعت است.

سنگ نما خانه ویلایی

سنگ ساختمانی برای خانه ویلایی چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟ بستگی دارد که شما برای چه بخشی از ساختمان نیاز به سنگ ساختمانی دارید. برای نمای ساختمان ویلایی بهترین سنگ استفاده از تراورتن است زیرا این سنگ با تنوع رنگی که دارد می توانید با انتخاب آن به نمایی دست یابید که کاملا ساختاری همسان با طبیعت داشته باشد.برای نمونه می توان به تراورتن شکلاتی بی موج و همچنین تراورتن کرم یزد اشاره داشت.

انواع سنگ ساختمانی برای نما ساختمان ویلایی

همانطور که اشاره کردیم، اکثر سنگ های موجود در بازار برای این قبیل از ساختمان ها مناسب میباشند اما در این بین می توان نقش تراورتن را پر رنگ تر دید. از برندهای مطرح جهت استفاده در این بخش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اگر قصد دارید که سنگ ساختمانی در محوطه فضای سبز ساختمان استفاده کنید، باز هم به شما استفاده از سنگ تراورتن را پیشنهاد می کنیم اما این بار می توانید با استفاده از لاشه های آن و با استفاده از تنوع رنگ به ایجاد طرح های جذاب بپردازید. به شما پیشنهاد می کنیم که در آن محیط از میزهای سنگی و مجسمه ها و آبشارهای سنگی نیز استفاده کنید. برای این بخش نیز می توان از محصولات مرتبط ساخته شده از سنگهای تراورتن و کریستال استفاده کرد.

در فضای داخلی نیز می توانید از سنگ های مرمریت بر اساس نوع سلیقه خودتان استفاده کنید، البته به شما سنگ های آنتیک و قیچی را نیز پیشنهاد می کنیم و سعی خواهیم کرد در بخش مرتبط به معرفی انواع سنگ های آنتیک و قیچی بپردازیم تا بر این اساس به انتخاب محصول مورد نظر خود بپردازید. در چنین ساختمان هایی بهتر است از متریال های ساختمانی استفاده کنید که مطابقت بالایی با طبیعت داشته باشند. باید به این نکته اشاره کرد که از سنگ های تراوتن، چینی و گرانیت برای این قبیل از ساختمان ها استفاده کرد و در ادامه سعی خواهیم کرد به بررسی آنها در شهرهای اصفهان، تهران و محلات و همچنین سایر شهرهای ایران بپردازیم.

در این مقاله از وب سایت سنگ ایران، سعی کردیم تا حد امکان به معرفی سنگ های ساختمانی بپردازیم که برای ساختمان های ویلایی مناسب هستند. در این محتوا به صورت عمده به نمای این ساختمان ها پرداختیم و سعی می کنیم در ادامه بررسی از نما و طراحی داخلی ساختمان های ویلایی با سنگ نیز داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما