لودینگ

سنگفروشی و کارخانه سنگبری در قم

شهر قم به عنوان یکی از کلان شهرهای ایران از موقعیت جغرافیایی و استراتژیک خوبی برخوردار است . در این بخش قصد داریم به بررسی خریدوفروش سنگ ساختمانی در قم بپردازیم. به دلیل قرار گرفتن این شهر در نزدیکی تهران و همچنین شاهراه ارتباطی بودن،موجب گردیده تا از تراکم جمعیت بالایی برخوردار باشد و در موازات آن نیاز به ساخت و ساز رو به افزایش باشد. سنگ ساختمانی یکی از متریال های کاربردی در سختمان بوده و این متریال عمدتا به واسطه سنگفروشی در قم صورت می گیرد. البته در این بین می توان به تعداد اندکی از کارخانه سنگبری در قم نیز اشاره کرد.

سنگ ساختمانی از تنوع مرمریت،تراورتن،گرانیت و … برخوردار بوده و به همین دلیل شما نمی توانید تمام سنگ های ساختمانی را به صورت یکجا در یک سنگفروشی و یا کارخانه سنگبری بیابید و عمدتا این واحدها به صورت تخصصی بر روی یک یا چند مدل سنگ کار می کنند و ما سعی خواهیم کرد به تفکیک به نحوه خرید وفروش آنها در قم بپردازیم.

خریدوفروش سنگ تراورتن در قم

سنگ تراورتن قابلیت استفاده در نمای بیرون ساختمان را داشته و این سنگ کاملا با آب و هوای قم سازگار بوده و به همین دلیل سنگ تراورتن در قم به عنوان یکی از پر تقاضاترین سنگ های ساختمانی به شمار می آید و عمده خریدوفروش تراورتن در قم نیز از طریق سنگفروشی ها صورت می گیرد.

خریدوفروش مرمریت در قم

سنگ مرمریت را در بخش مربوطه کاملا شرح دادیم و این سنگ قابلیت استفاده در نمای داخلی ساختمان را دارد. از نظر تنوع رنگ(سفید،مشکی،کرم،قرمز ،زیتونی و…) به گونه ای است که هر نوع سلیقه ای را تحت پوشش قرار می دهد.مرمریت در قم نیز عمدتا داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد اما در این بین می توان به مرمریت لاشتر اشاره داشت که در اکثریت نماهای آجری مشاهده می شود که از این سنگ در نمای بیرون ساختمان استفاده گردیده است. عمده خریدوفروش مرمریت در قم نیز از طریق سنگفروشی ها صورت گرفته و به همین دلیل قیمت مرمریت در قم به نسبت اختلاف با قیمت مرمریت در کارخانه دارد.برای نمونه قیمت مرمریت آباده در کارخانه اصفهان قطعا اختلاف با سنگفروشی قم دارد. در ادامه به بررسی سایر سنگ های ساختمانی در قم خواهیم پرداخت و هدف ارائه خدمات به صورت مستقیم به کلیه خریداران سنگ ساختمانی در قم است تا بدین وسیله محصول نهایی با کمترین اختلاف قیمت از کارخانه به دست شما برسد. با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما