لودینگ

سنگفروشی و کارخانه سنگبری در تهران

شهر تهران به عنوان پایتخت اقتصادی و سیاسی ایران،از تراکم جمعیت بالایی برخوردار بوده و به عنوان یکی از کلان شهرهای دنیا به شمار می آید. در این بخش قصد داریم به خریدوفروش یکی از متریال های پرکاربرد در تهران بپردازیم. منظور ما سنگ ساختمانی است. عمده خریدوفروش سنگ ساختمانی از طریق سنگفروشی در تهران و همچنین کارخانه سنگبری در تهران صورت می گیرد.

سنگفروشی تهران

تهران را اگر به 5 نقطه، غرب، شرق، مرکز، شمال و جنوب تقسیم کنیم. فاصله طبقاتی علاوه بر سطح زندگی، در معماری ساختمان های ایران شهر نیز وجود دارد. به نوعی در تهران هر مدل ساختمانی را با هر نوع سلیقه ای که تصور کنید وجود دارد. از ساختمان های لاکچری تا ساختمان های کاملا معمولی، اما یک چیز در بیشتر آنها مشترک است، آن هم استفاده از سنگ ساختمانی به عنوان متریال ساختمانی چه در نمای داخل و چه در نمای بیرون ساختمان است.

سنگ های ساختمانی ازتنوع مرمریت، تراورتن، گرانیت و … برخوردار هستند و به نسبت یک واحد تولید یا واحد سنگفروشی نمی تواند تمام سنگ های ساختمانی را پوشش دهد. برای نمونه تصور کنید شما قصد دارید به خرید سنگ تراورتن در تهران اقدام کنید و تمایل به خرید آن از کارخانه به صورت مستقیم دارید، قطعا اولین چیزی که جستجو خواهید کرد کلمه کارخانه سنگبری تراورتن در تهران است و این حالت را برای مرمریت، گرانیت و سایر سنگ های ساختمانی از جمله چینی و مرمر و لایمستون نیز می توان مطرح کرد.

در این بین سنگفروشی در تهران نیز نقش چشمگیری دارد. قطعا شما به خیابان فدائیان اسلام مراجعه کرده اید و احتمالا از نزدیک بازارهای سنگ تهران را مشاهده کرده اید. برخلاف سنگبری، سنگفروشی ها می تواند به نسبت تنوع بیشتری برای محصولات خود داشته باشند اما برای آنها نیز محدودیت وجود دارد. برای نمونه، سنگفروشی تراورتن در تهران می تواند به عنوان سنگفروشی مرمریت در تهران نیز فعالیت داشته باشد. به همین نسبت برای سایر سنگ های ساختمانی نیز می توان این موارد را بیان کرد. ما در ادامه سعی خواهیم کرد از تولیدکنندگان و سنگفروشان تهران لیستی در این بخش قرار دهیم تا از این طریق به خرید مستقیم سنگ ساختمانی بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما