لودینگ

انتخاب سنگ مناسب برای راه پله حیاط

در ادامه بررسی و ارزیابی هایی که از انواع سنگ های ساختمانی داشتیم در این بخش قصد داریم به انتخاب سنگ مناسب برای راه پله حیاط بپردزایم. در این سال ها تا حدودی سایر متریال های ساختمانی توانسته اند جایگاه سنگ های ساختمانی را در بخش های مختلف ساختمان را بگیرند، اما تنها بخشی که نمی توان به جز سنگ ساختمانی متریال مناسبتری برای آن تعریف کرد، مختص به راه پله ساختمان است و ما نیز در محتوا مرتبط به بهترین سنگ پله تا حدودی پارمترهای تاثیرگذار در انتخاب را برای شما قرار دهیم.

سنگ های ساختمانی از تنوع گرانیت، مرمریت، تراورتن، چینی، لایمستون، مرمر و … برخوردار بوده اما با توجه به مشاهدات و درخواست هایی که در این زمینه صورت گرفته، ما لیستی از کاربردی ترین سنگ های ساختمانی برای این بخش از ساختمان را برای شما لیست کرده ایم.

انواع سنگ مرمریت برای راه پله حیاط

سنگ های مرمریت عمدتا قابلیت استفاده در نمای داخلی ساختمان را داشته، اما تعدادی از برندهای آن نیز وجود دارد که قابلیت کاربری در نمای بیرون و به خصوص استفاده به عنوان پله حیاط را دارند. در این بین می توان به مرمریت لاشتر و مرمریت مشکی نجف آباد اشاره کرد و در ادامه سعی خواهیم کرد سایر برندهای مطرح مورد استفاده در این بخش را نیز معرفی کنیم. البته شایان ذکر است که در این بین می توان به پله مرمریت هرسین نیز توجه داشته باشید زیرا مشاهده شده که استفاده از آن در فضای بیرونی ساختمان بدون مشکل بوده است.

سنگ پله حیاط

پس اگر شما از آن قبیل خریدارنی هستید که انتخاب مرمریت را در اولویت برای استفاده در این بخش قرار داده اید، باید به این نکته توجه داشته باشید که از مرمریتی استفاده کنید که از کمترین رگه برخوردار باشد و به مقاومت آن در برابر ضربه و سایش و همچنین حداقل جذب آب نیز توجه ویژه ای داشته باشید. انتخاب صحیح در این بخش نیاز به شناخت و آگاهی کافی دارد و حتما قبل از خرید از مشاوره کارشناسان ما استفاده کنید.

انواع سنگ چینی برای پله حیاط

سنگ های چینی قابلیت استفاده در نمای داخلی و نمای بیرونی ساختمان را داشته و با توجه این که این نوع سنگ از مقاومت بالایی در برابر ضربه و سایش برخوردار است، موجب شده تا از انواع پله های چینی به عنوان یکی از گزینه های اصلی جهت انتخاب در این بخش مورد استفاده قرار گیرند. ار برندهای مطرح موجود در بازار نیز می توان به پله چینی قروه، پله چینی ازنا، نیریز ،سیرجان و الیگودرز نام برد.

پله گرانیت حیاط

انواع سنگ گرانیت برای پله حیاط

گرانیت را به عنوان سر سخت ترن سنگ ساختمانی می شناسند و به همین دلیل انواع سنگ های گرانیت نیز قابلیت استفاده در این بخش از ساختمان را دارند. اگر شما نیز قصد دارید از گرانیت به عنوان پله حیاط استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم تا به سراغ برندهایی از قبیل نطنز، نهبندان، زاهدان و مروارید مشهد باشید.

سنگ پله حیاط را از کجا بخریم؟

بسیاری از خریداران این تصور را دارند که سنگ انتخابی برای پله حیاط متفاوت است و بسیاری آن را با سنگ های مصنوعی استباه می گیرند. باید گفت که آن نیز سنگ ساختمانی است اما با توجه به این که در فضای بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد از هر نوع سنگی نمی توان در این بخش استفاده کرد، لذا جهت خرید سنگ پله مورد استفاده در حیاط می توانید به کارخانه های سنگبری و سنگفروشی ها مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما