لودینگ

سنگ مناسب اتاق پذیرایی و نشیمن

انتخاب سنگ برای اتاق پذیرایی، یکی دیگر از چالش هایی است که اکثر پیمانکاران به آن توجه ویژه ای دارند زیرا نقش زیادی در زیبایی ساختمان دارد. سنگ های ساختمانی به عنوان یکی از متریال های ساختمانی به شمار می آید که تقاضای بالایی جهت استفاده در طراحی دکوراتیو و تزئین نمای داخلی ساختمان های ایرانی دارد. این متریال در کنار کفپوش و کاغذهای دیواری از مصالح ساختمانی پرکاربرد است و باید در انتخاب آن نیز توجه ویژه ای داشته باشید. اگر اتاق نشیمن و پذیرایی شما کوچک است، پیشنهاد می کنیم که از ابعاد بزرگتر آن استفاده کنید زیرا موجب می شود که مکان مربوطه بزرگتر به نظر برسد،اما اکثریت فروشنده ها اشاره به استفاده از سایز کوچکتر دراند. البته قبل از انتخاب سنگ برای اتاق پذیرایی و نشیمن بهتر است رنگ طراحی دکوراسیون داخلی خود را در نظر گرفته تا بدین وسیله به انتخاب صحیح خود بپردازید.

سنگ اتاق نشیمن

عمده کاربری سنگ برای این مکان ها در کف بوده و با توجه به این که یکی از روشهایی که از طریق آن می توان تغییرات بصری در خانه به وجود آورد،کفپوش خانه است. انواع مختلف سنگ های ساختمانی تا حدودی مسئله انتخاب صحیح را برای ما سخت خواهد کرد اما اگر لیستی از مزایا و معایب انواع سنگ های ساختمانی داشته باشید، بدین وسیله می توانید به آسانی انتخاب آگاهانه ای داشته باشید. سنگ مناسب اتاق پذیرایی در مرحله نخست باید از تنوع رنگ و طراحی قابل قبولی برخوردار باشد تا از این طریق طراح به راحتی بتواند مدلی را پیاده سازی کند که کاملا قابل قبول از نظر کارفرما باشد و هدف اولیه نیز پوشش نیاز و سلیقه کارفرما است.

ار کاربردی ترین سنگ های ساختمانی برای این بخش می توان هب موارد زیر اشاره کرد که عبارت اند از:

  • مرمریت هرسین: زمینه رنگ این سنگ روشن مایل به سفید بوده و کاربری عمده آن نیز در کف است و به دلیل داشتن کمترین رگه و حفره و همچنین ساب پذیری فوق العاده، موجب شده تا استفاده آن در کف اتاق پذیرایی و نشیمن ظاهر قابل قبولی پیاده سازی کند. در این مجموعه ما سعی کرده ایم تا به صورت تخصصی به فرآوری این مرمریت پرداخته و شما می توانید جهت دریافت قیمت سنگ هرسین با ما در تماس باشید.
  • سنگ چهرک: زمینه رنگ آن زیتونی بوده و طرح ابروبادی آن موجب شده تا یک طرح نامنظم در نمای مربوطه ایجاد کند و همین موضوع بر جذابیت آن افزوده است. این سنگ هم قابلیت استفاده در کف و بدنه را داشته و در ادامه سعی خواهیم کرد تا تصاویری از نمونه کارهای اجرایی آن برای شما قرار دهیم.
  • سنگ مرمریت آباده
  • سنگ مرمریت صلصالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما