لودینگ

خرید عمده سنگ ساختمانی با شرایط اقساطی

از پرمصرف ترین متریال های ساختمانی در صنعت ساختمان، سنگ ساختمانی است و به عنوان پرمصرف ترین و محبوب ترین متریال مصرفی در ایران است. از گذشته صنعت سنگ ساختمانی در ایران وجود داشته اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی، ماشین آلات فرآوری سنگ های ساختمانی در ابعاد مختلف با قابلیت فرآوری سنگ تمامی معادن امکان فرآوری دارد.

پیمانکاران پروژه های ساختمانی و انبوه سازان که برای مصارف سنگ ساختمانی به میزان بالایی از این متریال نیاز دارند، بهتر است برای تهیه سنگ مورد نظر نسبت به خرید عمده سنگ ساختمانی اقدام کنند.

اکثر کارخانه های سنگبری فعال، امکان فروش عمده سنگ ساختمانی را داشته اما این موضوع برای اکثر سنگ های ساختمانی قابل پیاده سازی نیست که برای نمونه می توان به سنگ مرمر اشاره کرد. عمدتا این نوع سنگ به صورت تک برگ به فروش می رسد اما خرید مرمریت آباده به صورت عمده فروشی کاملا امکان پذیر است.

فروش اقساطی سنگ ساختمانی را داریم؟

اکثر کارخانه های سنگبری، فروش سنگ به صورت شرایطی را دارند اما آنها به جای دریافت مبلغ به صورت ماهیانه، آن را در یک یا چند برگه چک دریافت می کنند. تاریخ چک نیز به نوع سنگ خریداری شده وایسته است.

برای خرید اقساطی سنگ آباده می توانید به ترتیب چک 3ماهه، 4 ماهه و 6 ماهه پرداخت کنید اما برای خرید سنگ تراورتنی با برند ابرکوه، امکان پرداخت چک تاریخ 12 ماه به بالا نیز وجود دارد.

کلام آخر

فروش اقساطی سنگ ساختمانی در بازار وجود دارد اما شما باید در موقع خرید، مبلغ سنگ را به صورت چک تسویه کنید. تمامی سنگ های ساختمانی امکان فروش شرایطی را نداشته و به نوع سنگ ساختمانی نیز وابسته است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما