لودینگ

سنگ اسلب خارجی

علاوه بر سنگ های اسلب ایرانی، در بازار سنگ اسلب خارجی نیز وجود دارد. عمدتا از این نوع اسلب ها در طراحی های داخلی و معماری لاکچری مورد استفاده قرار می گیرند. عمدتا سنگ های خارجی از کشورهایی چون برزیل، اسپانیا، ایتالیا، چین و هند وارد می شود. همانطور که اشاره کردیم در ایران این نوع اسلب ها از دسته سنگ های خاص به شمار می آیند و عمده کاربری آنها نیز در طراحی های لاکچری است. در بخش زیر نمونه هایی از انواع سنگ اسلب خارجی قرار داده ایم.

عمده سنگ های وارداتی به ایران، گراینت و مرمریت است و در این بین نیز می توان به برندهای مطرح از قبیل امپرادو ترکیه، پاندا چین، کاپوچینو ترکیه، گرانیت برزیل، گرانیت های هند و مرمریت های یونان نیز اشاره کرد. اگر به بازار جهت تهیه این نوع سنگ ها مراجعه کرده باشید به آنها سنگ اسلب لاکچری خارجی نیز گفته می شود.

قیمت سنگ اسلب خارجی

عمدتا این سنگ ها در ابعاد اسلب وارد ایران می شوند و می توان تنها عامل تاثیرگذار بر قیمت خرید اسلب خارجی را مرتبط به نوع و بدنه ان دانست. اگر شما قصد خرید این نوع اسلب ها را دارید می توانید از مراکز فروش اسلب خارجی در شهرهای اصفهان و تهران سنگ مورد نظر خود را تهیه کنید. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. ما سعی خواهیم کرد نمونه تصاویر بیشتری از نمونه کار این نوع اسلب ها به همراه مرکز فروش و انبار آن برای شما قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما