لودینگ

سنگ اسلب لاکچری ایرانی

یک سری از سنگ های اسلب ایرانی را نیز می توان جز دسته سنگ اسلب لاکچری به شمار آورد و عمدتا از این نوع سنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان استفاده می شود. عمدتا این قبیل از سنگ ها از قیمت بالاتری برخوردار بوده و در بعضی از آن ها به دلیل داشتن شباهت با نمونه های خارجی، موجب شده در بازار داخلی از تقاضای بالایی برخوردار باشد. اگر به تصاویر زیر نیز دقت کنید عمدتا اسلب مرمر را می توان از دسته لاکچری به شمار آورد.

سنگ اسلب لاکچری ایرانی در بازارهای صادراتی نیز از استقبال بالایی برخوردار بوده که در این بین می توان به مرمریت های پرشین سیلک و مارشال اشاره داشت. از نظر تنوع نوع، لاکچری بودن برای سنگ های مرمریت، چینی و مرمر وجود دارد و عمدتا هر نوع سنگ ساختمانی که دارای طرح و رنگ منحصر به فرد باشد را می توان به عنوان سنگ لاکچری در بازار معرفی کرد. جهت دریافت اطلاع از قیمت انواع سنگ اسلب به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

بسیاری از طراحان داخلی ساختمان به استفاده از سنگ اسلب ایرانی جهت استفاده در طرح های خود روی آورده اند. آن ها از این ابعاد در طراحی بخش های داخلی از قبیل ورودی ساختمان، لابی، پشت تلویزیون و همچنین در طرای آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی نیز استفاده می کنند. باید به این نکته اشاره کرد که سنگ اسلب در ضخامت های 2 و 3 سانتی متر در ایران تولید می شود و به همین دلیل می توان از آن جهت استفاده به عنوان کابینت یا میز نیز استفاده کرد.

قیمت سنگ اسلب لاکچری

از عوامل و پارامترهایی که می توان بر قیمت خرید سنگ اسلب لاکچری تاثیر گذار دانست عبارت اند از: نوع سنگ، ابعاد و ضخامت. برای نمونه یک اسلب لاکچری مرمریت به نسبت از قیمت بالاتری نسبت به سایر سنگ های ساختمانی برخوردار بوده و همچنین رنگ و طرح آن را نیز می توان تا حدودی بر روی قیمت تاثیر گذار دانست. عمده تولید و فروش اسلب لاکچری در شهرهای اصفهان، تهران و محلات صورت می گیرد و شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما