لودینگ

قیمت خرید انواع نرده صراحی سنگی

در ادامه بررسی و معرفی انواع سنگ های ساختمانی موجود،در این بخش قصد داریم به معرفی نرده صراحی سنگی بپردازیم.از آن به عنوان یکی از زیباترین قطعاتی نام برده می شود که قابلیت استفاده در نمای بیرون و فضای داخلی ساختمان را داشته و بر اساس نوع کاربری که دارد با نام های نرده صراحی پله و نرده صراحی بالکن نیز نام برده می شود و به همین دلیل به عنوان یکی از پر تقاضاترین ابعاد در ساختمان می باشد.

صراحی سنگی از بلوک های سنگی در ابعاد معین برش داده شده تولید وعمدتا از سنگ های تراورتن و لایستون فرآوری می شود و به همین علت از مقاومت بالایی در برابر سرما،گرما و شرایط آب و هوایی متنوع برخوردار بوده که خود دلیلی بر چند جانبه بودن استفاده آن در ساختمان گردیدده است.

خرید صراحی سنگی

اولین فاکتوری که قبل از خرید صراحی سنگی باید توجه داشته باشید در نظر گرفتن مکان مورد استفاده است.همانطور که اشاره کردیم این نرده ها قابلیت استفاده بر روی بام ساختمان،راه پله،بالکن و محوطه سازی را داشته و همچنین به ابعاد درخواستی نیز توجه ویژه ای داشته باشید که آنرا عمدتا در سایزهای 60،70،80،90 و 100 سانتی متر تولید می کنند. حتما قبل از خرید با استاد کار خود مشورت داشته باشید و شکل ظاهری و طرح صراحی مورد نظر نیز توجه داشته باشید که ترک یا شکستگی نداشته باشد و اگر برای شما داشتن رزین و ساب مهم است این نکات را نیز توجه ویژهای داشته باشید.از نظر مدل و طرح،سنگ صراحی به صورت 4 گوش و گرد تولید می شود.

قیمت نرده صراحی سنگی

عوامل متعددی را می توان بر قیمت نرده صراحی سنگی تاثیرگذار دانست که در این بین می توان به پارامترهایی از قبیل نوع سنگ،ابعاد،طرح،کیفیت تولید و مکان تولید آن اشاره کرد که به صورت جزئی تر عبارت اند از:

  • نوع سنگ: انواع سنگ های ساختانی تراورتن،مرمریت و لایمستون قابلیت تولید به صورت صراحی را داشته که در این بین نوع سنگ های عباس آباد و دره بخاری از قیمت بالاتری برخوردار هستند.
  • ابعاد:عمدتا صراحی در سایزهای 60،70،80،90 و 100 سانتی متری تولید می شود که به نسبت اختلاف قیمتی برای ابعاد بزرگتر آن وجود دارد.
  • رنگ: زمینه رنگی نیز بر روی قیمت تاثیر گذار است که در رنگ های کرم،سفید و بژ نرده های صراحی تولید می شوند.
  • کیفیت تولید:نرده های صراحی سنگی را به دو صورت بدون رزین و با رزین تولید می کنند و همچنین در فرآوری آن از صیقلی کردن سطح آن نیز استفاده می شود که قیمت هر کدام متفاوت است.

برای این که محصول مورد نظر خود را به صورت مستقیم از کارخانه نرده صراحی سنگی تهیه کنید با کارشناسان ما در تماس باشید و شما می توانید محصول مورد نظر را به صورت مستقیم در شهرهای اصفهان ،تهران و محلات تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان : 
0913-932-1409

تماس با ما